علت افت فشار گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

علت افت فشار گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک یک فشار سنج عقربه ای روغنی وجود دارد که فشار آب خروجی از پمپ را که به سمت هوزینگ ممبران می رود، نشان می دهد.

فیلتر ممبران برای تولید آب به شرایط خاصی نیاز دارد و یکی از آنها فشار بالای 50 PSI است.

فشار نرمال گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی هنگامی که دستگاه در حال کار است باید بالاتر از 50 PSI و کمتر از 125 PSI باشد.

اگر فشار از 50 PSI کمتر باشد، دستگاه در حال ایده آل و بهینه کار نمی کند و در این شرایط بهتر است مورد زیر را چک کنید تا عیب سیستم تصفیه آب را پیدا کنید و اقدام به رفع آن نمایید.

  • در این حالت احتمال ضعیف شدن و خرابی پمپ تصفیه که وظیفه بالا بردن فشار آب دستگاه را دارد، بسیار بالا است.

  • احتمال خرابی کلگی پمپ نیز که نقش مهمی در تامین فشار آب دارد، وجود دارد. کلگی پمپ معمولا قابلیت تعویض دارد و با تعویض آن می توانید مشکل کاهش فشار آب را رفع نمایید.

  • ممکن است در این شرایط شیر میکس باز باشد و باید آن را ببندید.

  • ترانس وظیفه تامین برق پمپ تصفیه را دارد، اگر ترانس خراب شده باشد و یا حتی در حالت نیمه سوز باشد ممکن است مانع از عملکرد صحیح پمپ تصفیه شود.

  • ممکن است فیلتر ممبران معیوب شده باشد و قادر به تصفیه آب نباشد.

  • احتمال خرابی محدود کننده فاضلاب نیز وجود دارد.

همان گونه که گفته شد عوامل متعددی می توانند سبب کاهش فشار آب خروجی از پمپ شوند، به همین دلیل بهتر است که اگر از تخصص و مهارت کافی بهره مند نیستید.

این کار را به تعمیر کاران متبحرتر و با تجربه تر بسپارید تا عیب سیستم تصفیه را به صورت دقیق تشخیص دهند و اقدام به رفع آن نمایند.

علت افت فشار گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

علت افت فشار گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط