علت قطع شدن آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

علت قطع شدن آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) مجهز به قطعات و تجهیزات بسیار با کیفیتی هستند و همه آن ها از راندمان کاری بالایی برخوردار می باشند اما گاهی ممکن است برخی از قطعات دستگاه بنا به دلایل مختلفی دچار مشکل شوند و نتوانند و ظایف خود را به درستی انجام دهند.

یکی از مشکلاتی که گاهی در دستگاه های تصفیه آب خانگی دیده می شود قطع شدن آب خروجی از شیر برداشت است. اگر دستگاه تصفیه آب، حجم معینی از آب ورودی را تصفیه و درون مخزن ذخیره کرده است اما هیچ گونه آبی از شیر برداشت خارج نمی شود می توانید با تست قطعات زیر عیب سیستم تصفیه را پیدا کنید.

خرابی شیر برقی

در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس پس از انجام کامل فرآیند تصفیه آب و تکمیل شدن ظرفیت مخزن دستگاه خاموش می شود و جریان آب ورودی به دستگاه نیز قطع می شود.

کنترل جریان آب ورودی به سیستم، توسط قطعه ای به نام شیر برقی انجام می شود در واقع شیر برقی وظیفه دارد تا هنگامی که مخزن پر شد دستور قطع جریان آب را بدهد.

در صورتی که شیر برقی خراب باشد ورودی آب به سیستم نیز بسته می شود و پس از تخلیه مخزن دیگر آبی از شیر برداشت خارج نمی شود. یعنی اگر شیر برقی خراب باشد پس از مصرف شدن آب مخزن، جریان آب به دستگاه باز نخواهد گشت و دیگر آبی تصفیه نمی شود.

خرابی مخزن ذخیره

درون مخازن ذخیره تیوپی پر از هوا وجود دارد. اگر این تیوپ پاره شده باشد آب از درون مخزن خارج نمی گردد. برای رفع این مشکل تنها اقدام لازم تعویض مخزن ذخیره است.

تنظیم باد مخزن

فشار هوای درون مخزن باید بین 7-10  psi  تنظیم شود. اگر مخزن ذخیره اصلا باد نداشته باشد هیچ آبی از شیر برداشت خارج نخواهد شد. برای رفع این مشکل می توانید فشار مخزن را تنظیم کنید.

علت قطع شدن آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

علت قطع شدن آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط