علت نشتی شیر برداشت تصفیه آب واترتک

علت نشتی شیر برداشت تصفیه آب واتر تک

تمامی دستگاه های تصفیه آب واتر تک (water tek) به همراه یک شیر اضافی و کوچک می آیند که این شیر وظیفه دارد تا آب تصفیه شده را در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

شیرهایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرند از لحاظ ابعاد بسیار ظریف تر و کوچک تر از شیرهای معمولی هستند.

این شیرها معمولا بر روی سینک ظرفشویی نصب می شوند و از نظر ساختار و ظاهر دارای انواع مختلفی می باشند.یکی از تفاوت هایی که بین ساختار شیرهای برداشت وجود دارد تفاوت در دسته شیر است.

شیر برداشت با دسته اهرمی، دسته ستاره ای و دسته اشکی انواع مختلفی از شیرها هستند.

لوله خروجی آب که ساختار شیر برداشت را تشکیل می دهد نیز می تواند در انواع مختلفی چون لوله خم، لوله عصایی و یا گردن غویی ساخته شوند.

شیر برداشتی که صرفا جهت خروج آب تصفیه شده استفاده می شود از نظر مواد تشکیل دهنده با سایر شیرها تفاوت دارد. اگر آب خروجی از این شیرها کیفیت لازم را نداشته باشد می تواند سبب ایجاد رسوب در شیر شود و فشار آب خروجی را کاهش دهد.

بعضی از شیرهای برداشت دارای مغزی داخلی هستند که قابلیت تعویض دارند. این مغزی ها هم می توانند بزرگ باشند و هم کوچک. همچنین مغزی شیرهای ستاره ای با اهرمی نیز متفاوت است.

در بعضی از مواقع پیش می آید که شیر برداشت دچار نشتی شده است و از زیر دسته ی اهرمی و یا ستاره ای آن آب چکه می کند. در این هنگام مغزی شیر برداشت دچار خرابی شده است و باید تعویض گردد.

زمانی مغزی دچار خرابی می شود که آب کیفیت لازم را نداشته باشد، یعنی فیلترها به موقع تعویض نشوند و آب خروجی به درستی تصفیه نشود.

علت نشتی شیر برداشت تصفیه آب واتر تک

علت نشتی شیر برداشت تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط