علت وجود رسوب در آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب واتر تک

علت وجود رسوب در آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب واتر تک

آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک به هیچ عنوان نباید حاوی رسوب باشد، زیرا این دستگاه ها آب را با دقت 0.0001 میکرن تصفیه می کنند.

می توان گفت تقریبا تمامی یون های محلول در آب جدا می شوند. به همین دلیل این آب کاملا نرم است و فاقد یون های کربنات است.

در صورتی که در آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی با رسوب مواجه شدید خصوصا در زمانی که در کتری آب را به جوش می آورید بهتر است ابتدا موارد زیر را بررسی کنید.

البته بهتر است قبل از عیب یابی سیستم، با استفاده از دستگاه سختی سنج، سختی آب را اندازه گیری کنید. در صورتی که سختی آب از 120 PPM بیشتر شود داشتن رسوب در آب طبیعی است.

در صورتی که دستگاه تصفیه آب مجهز به شیر میکس باشد بهتر است ابتدا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل نمایید. اگر اهرم شیر میکس کاملا بسته بود نباید هیچ آبی از شیر میکس خارج شود.

تعویض به موقع ممبران و عملکرد صحیح آن تاثیر مستقیمی با سختی آب خروجی از دستگاه دارد. در صورتی که دستگاه در شرایط بهینه کار کند فیلتر ممبران می تواند تا 2 سال طول عمر مفید داشته باشد.

در صورت عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران آب خروجی سخت تر خواهد بود.

در صورتی که فیلتر ممبران کاملا سالم است و به موقع تعویض شده بهتر است محفظه ممبران را نیز مورد بررسی قرار دهید.

در صورتی که ترک های مویی در بدنه محفظه به وجود بیاید ممکن است آب سخت وارد شیلنگ تصفیه شده باشد.

برای رفع ایراد رسوب در آب خروجی موارد دیگر نیز وجود دارد که بهتر است مورد ارزیابی قرار بگیرند، بهتر است این کار توسط متخصص انجام شود، زیرا دستکاری سیستم توسط افراد غیر ماهر باعث می شود تا مشکلات بیشتری در دستگاه به وجود بیاید.

علت وجود رسوب در آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب واتر تک

علت وجود رسوب در آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط