عملکرد گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به چه صورت است؟

عملکرد گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به چه صورت است؟

گیج های فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک برای نمایش فشار آب خروجی از پمپ به کار برده می شوند، البته این قطعه کاربردهای دیگری نیز دارد و می توان برای سنجش فشار مخزن نیز از آن استفاده کرد.

گیج فشار مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی انواع مختلفی دارد و به صورت کلی در دو نوع خشک و روغنی و بزرگ و کوچک تقسیم می شوند.

گیج های فشار که با عنوان مانومتر یا فشار سنج نیز نام برده می شوند، فشار درون مخزن یا لوله تحت فشار را به یک المان محرک وارد می کنند و منجر به حرکت آن می شود.

این المان محرک به یک عقربه که بر روی صفحه ای مدرج نصب شده است نیز نصب می شود.

در این مدل از گیج های فشار، لوله ای وجود دارد که انتهای آن بسته است و زاویه آن حدود 250 درجه می باشد. هنگامی که آب با فشار بالا وارد می شود.

به علت اختلاف اندازه محیط درونی و بیرونی، لوله تمایل به راست شدن پیدا می کند و این تغییر وضعیت برای لوله با فشار اندازه گیری شده متناسب می شود.

گیج های فشار عموما فشار مایع و گاز را محاسبه می کنند و در دستگاه های تصفیه آب خانگی این گیج ها فشار آب خروجی از پمپ را نمایش می دهند.

به صورت کلی گیج های فشار بر اساس مکانیزم لوله بوردون که از نام دانشمندی به همین نام گرفته شده است، عمل می کنند، جنس این لوله ها می تواند از برنز، مس، نیکل و یا فولاد ضد زنگ باشد.

در این گیج های فشار همان گونه که قبل تر گفته شد یک لوله خمیده وجود دارد که یک سر آن بسته است و سر دیگر آن به سیالی که قرار است فشار آب را اندازه گیری کند وصل می شود.

عملکرد گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به چه صورت است؟

عملکرد گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به چه صورت است؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط