عوارض عدم تعویض به موقع فلو فاضلاب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فلو فاضلاب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک
محدود کننده فاضلاب یا فلو فاضلاب یکی از قطعات بسیار مهم است که عدم وجود آن در دستگاه می تواند فیلتر ممبران را کمتر از یک هفته به طور کامل خراب کند، از آنجایی که ممبران اصلی ترین و گران ترین فیلتر تصفیه آب در دستگاه های اسمز معکوس است اگر به درستی نگه داری نشود، به طبع هزینه های نگه داری و سرویس دستگاه بسیار بالا می رود.
فلو فاضلاب در مسیر خروجی فاضلاب از هوزینگ ممبران قرار می گیرد و وظیفه دارد با کنترل جریان، فاضلاب ناشی از فیلتراسیون ممبران را به سمت لوله فاضلاب هدایت کند. این قطعه نقش بسیار مهمی در تعیین طول عمر ممبران دارند و اگر دچار گرفتکی شود می تواند به سرعت ممبران را از کار بی اندازد.
در واقع علت وجود این قطعه خروج فاضلاب و عدم ماندن آن در هوزینگ ممبران است، اگر فلو فاضلاب بنا به هر علتی دچار گرفتگی شود، فاضلاب درون هوزینگ ممبران باقی خواهد ماند و یا با حجم بسیار کمتری خارج خواهد شد. در این صورت ممبران در معرض آب سخت و آلاینده های فراوان قرار می گیرد و به سرعت کارایی خود را از دست می دهد.
بنابراین اکیدا توصیه می شود فلو فاضلاب را در زمان مشخص تعویض کنید، معمولا بهتر است با هر بار تعویض فیلتر ممبران، فلو فاضلاب را نیز تعویض نمایید. تعویض این قطعه حدودا هر یک سال یا یک سال و نیم یک بار انجام می شود.
با تعویض فلو فاضلاب اطمینان خواهید داشت که این قطعه دچار گرفتگی نمی شود و ممبران دستگاه آسیب نمی بیند.

عوارض عدم تعویض به موقع فلو فاضلاب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فلو فاضلاب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط