عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر الیافی ارزان ترین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی است و همین موضوع باعث شده تا برخی تصور کنند عملکرد این فیلتر تاثیر چندانی در فرآیند تصفیه آب ندارد.

نسبت به تعویض به موقع آن بی اهمیت باشند. فیلتر رسوب گیر الیافی در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان اولین فیلتر تصفیه آب در دستگاه به کار برده می شود.

عدم تعویض به موقع این فیلتر باعث می شود تا ذرات معلق موجود در آب از بین لایه های فیلتر الیافی عبور کند و وارد فیلترهای بعدی دستگاه نظیر فیلتر کربن فعال گرانول و کربن بلاک شود.

وجود ذرات معلق بر روی حفرات و منافذ کربن فعال نشسته و باعث می شود فرآیند جذب سطحی توسط کربن فعال به شدت تضعیف شود.

علاوه بر اینکه عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی سبب آسیب به فیلترهای کربنی دستگاه می شود، تاثیر بسزایی در پایین آوردن طول عمر ممبران دارد.

فیلتر ممبران شامل غشایی بسیار نازک و حساس است و بیشترین بار تصفیه آب در دستگاه را بر عهده دارد، این غشاء نسبت به ذرات معلق موجود در آب بسیار حساس است .

آب ورودی به آن حتما باید به بهترین نحو ممکن توسط فیلترهای پیش تصفیه، تصفیه شود و به نوعی برای ورود به ممبران آماده شود.

علاوه بر موارد فوق عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی می تواند منجر به آلوده شدن شیلنگ ها و اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی شود.

در این صورت تنها راه حل برای رفع این لایه های آلوده استفاده از مواد ضد عفونی کننده در دستگاه است.

با کیپ شدن و گرفتگی منافذ فیلتر الیافی، به پمپ تصفیه آب فشار بالایی وارد می شود و می تواند سبب پارگی دیافراگم کلگی پمپ شود.

با پاره شدن دیافراگم، کلگی پمپ دچار نشتی می شود و در نهایت آبرسانی با فشار بالا توسط پمپ تضعیف خواهد شد.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط