عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک جزء یکی از کامل ترین سیستم های تصفیه آب به حساب می آیند و فیلترهای به کار برده شده در آن بسیار کامل هستند.

فیلتر قلیایی یکی از فیلترهای مکمل است که در برخی از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و عموما در مرحله ششم و یا هفتم دستگاه نصب می شود.

فیلتر قلیایی توان قلیایی کردن حجم مشخصی از آب را دارد، به عنوان نمونه یک فیلتر قلیایی طبق اظهارات شرکت سازنده توان قلیایی کردن 1500 گالن آب را بر عهده دارد.

پس از آن خاصیت خود را از دست می دهد و آب با عبور از آن نه تنها ترکیبات خاص معدنی را در خود حل نمی کند، بلکه می تواند دچار طعم و مزه نامطبوعی شود.

تعویض به موقع فیلتر قلیایی بسیار مهم است، زیرا در اغلب موارد در انتهای مسیر جریان آب قرار می گیرد و پس از آن هیچ فیلتری که مخصوص تصفیه و فیلتراسیون آب باشد مورد استفاده قرار نمی گیرد.

به همین دلیل اگر فیلتر قلیایی به موقع تعویض نشود، محیط مرطوب داخل فیلتر می تواند سبب رشد و تکثیر انواع باکتری ها شود و آب با عبور این محیط ناخالصی ها را درون خود حل می کند.

از آنجایی که دیگر مورد تصفیه قرار نمی گیرد مستقیما از شیر برداشت خارج شده و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

فیلتر قلیایی در صورتی که به موقع تعویض شود و نوع مرغوب آن در دستگاه مورد استفاده قرار بگیرد می تواند بسیار مفید باشد.

اما عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واتر تک می تواند عوارض ناخوشایندی به همراه داشته باشد.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط