عوامل موثر در عمر فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب واتر تک

عوامل موثر در عمر فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر ممبران فیلتر اصلی در دستگاه تصفیه آب است این فیلتر از سایر فیلتر های موجود در دستگاه تصفیه آب گران تر می باشد. اگر همه فیلتر ها در دستگاه تصفیه آب به درستی کار کنند علاوه بر عمر ممبران عمر بقیه قطعات دستگاه نیز افزایش می یابد.

فیلتر های پیش تصفیه واتر تک

فیلترهای پیش تصفیه باید دارای کیفیت خوبی باشند تا آلاینده ها نتوانند وارد ممبران شوند. در دستگاه های تصفیه آب خانگی سه فیلتر پیش تصفیه وجود دارد که هر کدام وظیفه دارند بخشی از آلاینده های موجود در آب را حذف کنند.

فیلتر الیافی واتر تک ذرات بیشتر از 5  میکرون را حذف می کند و آب خروجی در این فیلتر آلودگی های ظاهری خود را از دست می دهد.

ذرات معلق در مرحله اول پیش تصفیه از بین می روند و از آب گرفته می شود.

در مرحله بعدی فیلتر کربن گرانول و فیلتر کربن فشرده آلودگی و کلر موجود در آب را می گیرند. اگر این فیلترها دارای کیفیت مناسبی نباشند آلودگی ها وارد ممبران می شوند و باعث می شوند تا غشای ممبران پاره شود و یا می تواند باعث رسوب روی غشاها شود که باعث می شود تا عملکرد ممبران  دچار مشکل شود.

پمپ دستگاه و آداپتور واتر تک

پمپ دستگاه از موارد دیگری است که روی عمر ممبران تاثیر گذار است. اگر پمپ دستگاه کیفیت مناسبی نداشته باشد آب را با فشار کمی به ممبران وارد می کند که این فشار کم باعث می شود تا ذرات از غشاءها عبور نکنند و در غشاء گیر کنند که این امر باعث کاهش عمر ممبران می شود.

اگر آداپتور دستگاه کیفیت مناسبی نداشته باشد پمپ دستگاه دچار مشکل می شود و مشکل قبلی ایجاد می شود.

عوامل موثر در عمر فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب واتر تک

عوامل موثر در عمر فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط