عیب یابی دستگاه تصفیه آب واتر تک

عیب یابی دستگاه تصفیه آب واتر تک

برای این که آب آشامیدنی با کیفیت و عاری از هر نوع آلودگی باشد ، استفاده از دستگاه تصفیه آب پیشنهاد می شود . برای عیب یابی دستگاه تصفیه آب به نکات زیر دقت کنید و اقدام به رفع عیوب دستگاه کنید .

خارج نشدن آب از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب واتر تک : اگر از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب هیچ آبی خارج نشود حالات زیر را بررسی کنید .

  • روشن شدن یا روشن نشدن دستگاه تصفیه آب خود را بررسی کنید .

برای چک کردن این موضوع ابتدا شیر برداشت را باز کنید در این حالت دستگاه باید روشن شود اگر دستگاه روشن نشد باید شیر مخزن را ببندید و لوله ورودی به مخزن را باز کنید ، اگر در این حالت دستگاه تصفیه آب روشن شود احتمال این که لوله ها در جایی از مخزن دچار پیچ خوردگی شده باشند یا این که فیلترهای دستگاه علی الخصوص پست کربن و مینرال دچار گرفتگی شده باشند وجود دارد .

  • جریان آب فاضلاب را بررسی کنید .

اگر جریان آب فاضلاب وجود ندارد یا مسیر آب قبل از هوزینگ ممبران مسدود شده است ، مشکل آن از شیر برقی یا گرفتگی و کیپ شدن فیلتر کربن بلاک می تواند باشد . برای فهمیدن این که ایراد دقیقاً از کدام یک از این دو می باشد باید جریان فضلاب را  قبل و بعد از این دو مورد که ذکر شد را بررسی کنید .

  • آب تولید شده توسط دستگاه تصفیه آب را بررسی کنید .

برای بررسی این مورد باید حالات زیر را بررسی کنید . در ابتدا شیر مخزن را ببندید و شیر ورودی به دستگاه را باز کنید در این حالت باید باریکه ای آب از شیر برداشت خارج شود . اگر در این حالت از شیربرداشت هیچ آبی خارج نشد یعنی دستگاه شما هیچ آب تصفیه شده ای تولید نمی کند .

عیب یابی دستگاه تصفیه آب واتر تک

عیب یابی دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط