فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب واترتک چه نقشی دارند؟

فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب واترتک چه نقشی دارند؟

 امروزه برای ضدعفونی کردن آب شهری در تصفیه خانه ها از کلر استفاده می کنند که میزان زیاد آن برای سلامتی مضر بوده و باعث بیماری هایی چون سرطان نیز می شود از این رو برای حذف کلر و طعم و بوی نامناسب آب در دستگاه های تصفیه آب واترتک از فیلتر کربن اکتیو استفاده می شود.

فیلتر کربن اکتیو در انواع مختلف کارتریجی، پودری و گرانول در تصفیه آب خانگی،‌ نیمه صنعتی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلتر در مرحله دوم دستگاه تصفیه آب نصب می گردد.

کربن فعال معمولا از جنس زغال ، چوب و پوست نارگیل می باشد که پس از فرآوری توسط گرمادهی یا هوادهی دارای خاصیت جذب بالایی بوده و در تصفیه آب می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

کاربرد کربن اکتیو به گونه ای است که از پودر کربن فعال در تصفیه خانه های شهری استفاده می شود که روی سطح آب ریخته شده و پس از گذشت مدت زمان لازم و جذب مواد آلی و آلاینده ها به خود، از آب جدا شده و آب تصفیه شده وارد مراحل بعدی تصفیه و شبکه آبرسانی می شود.

همچنین کربن پودری برای ساختن فیلترهای کارتریجی قالبی مانند فیلتر کربن بلاک در سایزهای مختلف برای دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

کربن فعال گرانول نیز در داخل مخازن تحت فشار جهت تصفیه آب در مصارف مختلف می توانند مورد استفاده واقع شوند.

بنابراین در پیش تصفیه تمامی دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس در ظرفیت ها و کاربردهای مختلف، حتماً فیلترهای کربنی در سایزهای مختلف برای حذف کلر پیش از ورود آب به ممبران در نظر گرفته می شوند.

فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب واترتک چه نقشی دارند؟

فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب واترتک چه نقشی دارند؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط