فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک Water Tek

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک Water Tek :

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک (Water Tek) یک استوانه سفید رنگ ، نمدی و متراکم ، از جنس پلی پروپیلن می باشد که از تابیده شدن چند لایه الیاف دور هم تشکیل شده ، این ساختار موجب ایجاد خلل و فرج شده و مانع عبور ذرات از آن می شود . در مناطقی که آب آن ها دارای گل و لای و دیگر ناخالصی هاست لوله های آب آن ها عموما دارای رسوبات و زنگ زدگی هستند که به راحتی باعث رشد و تکثیر میکروارگانیسم ها می شوند ، بنابراین باید از یک دستگاه تصفیه استفاده کنند تا بسیاری از این آلودگی ها را از آب جدا کرده و آبی سالم با املاح مفید برای انسان ، به مصرف کننده تحویل دهد . فیلتر الیافی در دو نوع هوزینگی و خطی عرضه می شود که نوع هوزینگی آن بین مصرف کنندگان رایج تر است .
در فیلتر الیافی آب از دیواره ها وارد شده که لایه های داخلی تراکم بیشتری نسبت به لایه های خارجی دارند به طور معمول دقت آن ها  5 و 10 میکرون است بنابراین بخش بیشتر ذرات بزرگ جذب لایه بیرونی می شوند اما اگر تراکم و دقت لایه های بیرونی مانند لایه های داخلی باشند تمام ذرات جذب لایه بیرونی شده و باعث کند شدن روند کار فیلتر می شوند .

چگونه فیلتر الیافی مرغوب را از تقلبی تشخیص دهیم ؟

 1ـ فیلتری که از مواد با کیفیت تشکیل شده باشد دارای وزن بیشتری است. بنابراین وزن فیلتر رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد .
2ـ جنس، عامل دیگری در تشخیص کیفیت فیلتر الیافی است و تنها فیلتری که از پلی پروپیلن ساخته باشد مرغوب می باشد .
3ـ بدنه فیلتر الیافی مرغوب را وقتی با دست فشار می دهیم نه باید سفت باشد نه شل زیرا فیلتری که سفت باشد نمی تواند به خوبی املاح را جذب کند و فیلتری که شل باشد ممکن است هنگامی که فشار بالاست شکل و فرم خود را از دست بدهد .
در نتیجه فیلتر الیافی واتر تک دارای تمام این ویژگی ها است. یعنی دارای کیفیت بالایی است و بدنه آن طوری ساخته شده که در اثر فشار بالا تغییر شکل ندهد.

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک WATER TEK

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک WATER TEK

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. 

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط