فیلتر محافظ ممبران برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر محافظ ممبران برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از نظر تعداد فیلترها و ترتیب قرارگیری فیلترهای مختلف و نوع فیلترهای به کار برده شده در انواع بسیار مختلفی تقسیم می شوند.

فیلتر محافظ ممبران یکی از فیلترهای مکملی است که در برخی از دستگاه های واتر تک مورد استفاده قرار گرفته است و محل قرارگیری آن پس از فیلتر کربن بلاک و قبل از ممبران است.

فیلتر محافظ ممبران همان گونه که از نامش پیداست برای محافظت از ممبران که اصلی ترین فیلتر سیستم RO است کاربرد دارد.

این فیلتر به جهت محافظت از ممبران در برابر گل و لای و دانه های ریز کربن فعال گرانول مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند سبب افزایش طول عمر ممبران و بازدهی هر چه مطلوب تر دستگاه شود.

به خصوص در مواقعی که فیلتر الیافی به خوبی عمل نکند و یا به موقع تعویض نشود فیلتر محافظ ممبران می تواند بسیار موثر باشد و به خوبی از فیلتر ممبران در برابر ذرات معلق مختلف محافظت کند.

از دیگر کاربردهای فیلتر محافظ ممبران این است که فیلتر ممبران را در برابر ذرات سیاه کربن فعال گرانول محافظت می کند.

البته دقت داشته باشید که هرگاه فیلترهای شماره 1، 2 و 3 را تعویض کردید به خوبی آب سیاه فیلتر کربنی شماره 2 را بگیرید و سپس فیلتر شماره 3 یا فیلتر کربن بلاک را در دستگاه راه اندازی کنید.

طول عمر فیلتر محافظ ممبران با تکمیل شدن ظرفیت و گرفتگی منافذ فیلتر تمام می شود، به صورت کلی زمان تعویض این فیلتر تا حداقل نه ماه است و برای حفظ سلامت ممبران باید به موقع تعویض شود.

فیلتر محافظ ممبران برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر محافظ ممبران برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط