فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک Water Tek

فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک Water Tek :

فیلتر پست کربن واتر تک (Water Tek) که به آن فیلتر کربن خطی (Inline) نیز می گویند در مرحله پنجم دستگاه های تصفیه آب قرار دارد . واتر تک یک برند تایوانی و تحت لیسانس کانادا که موفق به کسب استانداردهای بین المللی شده است . ساختار این فیلتر متشکل از  استوانه ای باریک از جنس پلاستیک می باشد که درون آن از کربن اکتیو پودری پر شده است .
مهم ترین عاملی که در قدرت و سرعت جذب ناخالصی ها توسط این فیلتر اثر می گذارد کیفیت کربن پودری آن است و هرچه کربن مرغوب تر باشد فیلتر عملکرد بهتری دارد . کربنی که در فیلتر پست کربن واتر تک قرار دارد مانند دیگر فیلترهای کربنی دستگاه تهیه شده از پوسته نارگیل و بسیار با کیفیت می باشد . در دستگاه هایی که 5 مرحله ای هستند این فیلتر در مرحله آخر و قبل از مخزن ذخیره قرار دارد و در دستگاه های 6 مرحله و بیشتر قبل از فیلتر بیو سرامیکی یا مینرال قرار دارد .
کار اصلی فیلتر پست کربن واتر تک شیرین کردن آب و حذف بو ، رنگ و طعم نامطبوع آبی است که مدت زیادی درون مخزن ذخیره مانده است .

زمان تعویض فیلتر پست کربن واتر تک (Water Tek) :

فیلترهای دستگاه تصفیه چه خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی باشند با توجه به اینکه ذراتی را جذب خود می کنند پس از مدتی آلوده می شوند که نمی توان دوباره از آن ها استفاده کرد و نیاز به تعویض دارند و زمان تعویض فیلترهای هر مرحله با توجه به کیفیت فیلترهای مرحله قبل ، میزان آلودگی ها ، میزان مصرف آب و سختی آب متفاوت می باشد که به طور معمول فیلتر پست کربن واتر تک را هر 12 ماه یکبار تعویض می کنند .

فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک Water Tek

فیلتر پست کربن تصفیه آب واتر تک Water Tek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط