فیلتر پیش تصفیه جامبو واتر تک

فیلتر پیش تصفیه جامبو واتر تک

فیلتر پیش تصفیه جامبو از یک هوزینگ 20 اینچ جامبو تشکیل شده است که به وسیله براکت با پیچ های مناسب به دیوار نصب می شود.

داخل این هوزینگ فیلتر الیافی پلی پروپیلن 5 میکرون سایز 20 اینچ جامبو قرار می گیرد که شن و ماسه و گل و لای را از آب جدا می کند.

این هوزینگ توسط آچار هوزینگ باز و بست می شود. فیلتر پیش تصفیه جامبو واتر تک به آسانی نصب می شود و فضای کمی را اشغال می کند.

از مزایای این فیلتر این است که نیاز به برق ندارد و باعث هدر رفتن آب نمی شود و نیز کدورت و ذرات معلق بالای 5 میکرون را از آب حذف می نماید.

برای نصب این فیلتر دستگاه را در محل مناسبی قرار می دهیم. شلنگ های ورودی و خروجی آب را به دستگاه متصل می کنیم. فیلتر جامبو را داخل هوزینگ قرار می دهیم.

هوزینگ را در جهت خلاف عقربه های ساعت می چرخانیم  تا در جای خود محکم شود. ولی باید توجه داشته باشیم که هوزینگ را بیش از حد سفت نکنیم.

در مرحله بعد شیر آب ورودی را به آرامی باز می کنیم. سپس پیچ هواگیری بالای هوزینگ را باز کرده و می گذاریم تا آب از آن خارج شود. حال دیگر دستگاه آماده برای استفاده است.

ابعاد فیلتر جامبو در این پیش تصفیه 4.5 اینچ * 20 اینچ است و هر سه ماه یکبار باید تعویض گردد. برای تعویض فیلتر پیش تصفیه جامبو واتر تک ابتدا  شیر آب ورودی را می ببندیم.

شیر آب خروجی از دستگاه را باز نگه می داریم. سپس با استفاده از آچار، هوزینگ را در جهت عقربه های ساعت می چرخانیم تا باز شود.

 فیلتر داخل آن را با فیلتر جدید عوض می کنیم. اورینگ های داخل هوزینگ را بررسی می کنیم تا اگر سالم نبودن آن ها را تعویض کنیم.  هوزینگ را سفت کرده و از دستگاه استفاده می کنیم.

فیلتر پیش تصفیه جامبو واتر تک

فیلتر پیش تصفیه جامبو واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط