محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب واتر تک

محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب واتر تک

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی با برند معتبر واتر تک با روش اسمز معکوس آب ورودی به سیستم را تصفیه می کنند. در واقع سیستم اسمز معکوس جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی بوده که بسیار قابل اطمینان است و آب را با دقت بالایی تصفیه می کند.

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس دارای تجهیزات و قطعات مختلفی می باشند که قرارگیری این ابزارها در کنار هم فرآیند اسمز معکوس را تکمیل می نماید. تمامی تجهیزات مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب واتر تک (water tek) دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و به طبع از طول عمر بالایی نیز برخوردار هستند. یکی از این تجهیزات محدود کننده جریان و یا فلو فاضلاب (flow) است.

فلو فاضلاب قطعه ای استوانه ای شکل است و وظیفه دارد تا آب فاضلاب را به خارج از سیستم هدایت نماید. در واقع فاضلاب تولید شده از فیلتر ممبران توسط این قطعه عبور کرده و وارد فاضلاب می شود.

وجود این قطعه در سیستم های اسمز معکوس بسیار لازم و ضروری است زیرا اگر این قطعه در مسیر جریان آب از هوزینگ فیلتر ممبران قرار نداشته باشد آب با فشار بسیار بالایی وارد فاضلاب شده و تصفیه آب صورت نمی گیرد زیرا فشار لازم برای عملکرد فیلتر ممبران از بین می رود.

فلو فاضلاب ها با توجه به عدد درج شده بر روی بدنه خود دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند. برای مثال عدد300 بر روی بدنه فلو فاضلاب نشان دهنده این است که در هر دقیقه تنها 300 سی سی آب اجازه خروج دارد.

برای فیلتر ممبران های خانگی که معمولا در هر 24 ساعت توان تولید 50 گالن آب تصفیه شده را دارند، محدود کننده فاضلاب 300 مناسب می باشد. البته برخی از سیستم های تصفیه آب دارای فیلتر ممبران 75 گالن نیز می باشند که برای این فیلترها محدود کننده فاضلاب 400 یا 450 نیز مناسب است.

محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب واتر تک

محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط