مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک

مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک 

یکی از قطعات و لوازم جانبی مهم در دستگاه های تصفیه آب ، مخزن می باشد . چون آب تصفیه شده در مخزن  هیچگونه مواد نگهدارنده همچون کلر  ندارد ، در صورتی که نکات بهداشتی رعایت نشود این آب به سرعت آلوده می شود و باکتری ها و انواع میکروارگانیسم ها و جلبک ها در آن رشد خواهند کرد .

چون داخل مخزن آب راکد هست و نور و اکسیژن وجود ندارد باکتری ها به راحتی می توانند رشد کنند بنابراین مخازن دستگاه تصفیه آب باید دارای استاندارد های بین المللی بهداشت وایمنی آب آشامیدنی NSF  و WQA باشند.

مخزن ها از نظر جنس به سه دسته تقسیم می شود :

 1- مخزن های فلزی

2- مخزن های پلاستیکی

3- مخزن های ترکیبی از استیل و پلاستیک 

یک دیافراگرم در وسط مخزن ها وجود دارد که مخزن را به 2 قسمت تقسیم می کند یکی بخش ذخیره آب و دیگری بخش هوای فشرده است. مخازن را به این شکل طراحی کرده اند که بدون استفاده از مکانیزم های پیشرفته و برق، آب را تا آخر از داخل مخزن خارج نماید. در صورتی که فشار آب نسبت به اول کم شود ممکن است دو علت وجود داشته باشد یا دیافراگم وسط مخزن پاره شده است یا فشار هوا در ناحیه هوای فشرده کاهش یافته باشد.

مخزن دستگاه تصفیه آب از لحاظ حجم نیز در دو مدل 19 لیتری و 16 لیتری وجود دارد . بهترین زمان برای تعویض مخزن هر پنج سال یکبار می باشد که اگر تعویض فیلتر به موقع انجام شود می توان طول عمر مخزن را بیشتر کرد. اگر میخواهید برای مدتی از دستگاه استفاده نکنید (بیشتر از 10 روز) حتما دستگاه را از برق خارج کنید وشیر ورودی آب را ببندید و در صورت امکان آب ذخیره شده در مخزن را توسط شیر روی سینک تخلیه کنید تا آب درون مخزن طعم و بو نگیرد.

مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک
مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامینقطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آباینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱     

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط