مزایای فیلتر UV دستگاه تصفیه آب واترتک

مزایای فیلتر UV دستگاه تصفیه آب واترتک

تصفیه آب مجهز به فیلتر ماوراء بنفش موثرترین روش برای ضد عفونی باکتری ها از آب است. اشعه فرابنفش (UV) به عوامل بیماری زا مضر در آب نفوذ کرده و با حمله به هسته ژنتیکی آنها (DNA) میکروارگانیسم های بیماری زا را نابود می کنند.

این اشعه همچنین مانع تولید مثل آنها می شود. ضدعفونی کردن آب با نور ماوراء بنفش بسیار ساده، موثر و از نظر محیط زیست بی خطر است. این روش 99.99% میکروارگانیسم های مضر را بدون افزودن مواد شیمیایی یا تغییر در طعم و بو آب از بین می برد.

ویژگی های فیلتر یو وی واترتک عبارتند از اینکه فیلتر UV قدرتمندترین ویروس ها، کولیفرم ها، E.Coli، باکتری ها، میکروارگانیسم ها، جلبک ها و موارد دیگر را از بین می برد. ساخته شده از مواد 100% درجه مواد غذایی و مورد تایید FDA است.

این فیلتر با استاندارد بالا باکتری ها را عقیم می کند و تایید شده توسط آزمایشگاه مستقل NSF/ANSI 58 است. اندازه استاندارد لامپ ماوراء بنفش 12 وات با ابعاد 10 اینچ ، هوزینگ  ”2* ”12  با شدت بالای عقیم سازی طراحی شده تا عمر زیاد و مفید داشته باشد.

محفظه داخلی و لامپ کوارتز فیلتر uv واترتک بسیار بازتابنده از پوشش شدید اشعه فرابنفش است. هوزینگ از جنس استیل ضد زنگ است . روکش لامپ از شیشه کوارتز با کیفیت ساخته شده است.

فیلتر UV را باید در مرحله ی هشت دستگاه تصفیه آب واترتک نصب کرد. این فیلتر از ابتدا بر روی دستگاه تصفیه آب نمی باشد، می توان آن را به صورت جداگانه بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب کرد.

مزایای فیلتر UV دستگاه تصفیه آب واترتک

مزایای فیلتر UV دستگاه تصفیه آب واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط