مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای واتر تک

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای واتر تک

در مرحله اول نوعی فیلتر الیافی پروپیلن به کار رفته است که فشردگی 5 میکرون دارد . جنس فیلتر آمریکایی بهترین نوع جنس این فیلتر است و نوع چینی آن از ضعیف ترین فیلتر هاست که تفاوت این کیفیت در قیمت گذاری آن بسیار تاثیر گذار است و از آن برای حذف انواع سختی آب مانند گل و لای، شن و ماسه، براده‌های آهن و غیره استفاده می شود که باید مرتبا حداقل هر 3 ماه یکبار باید تعویض شود.

در مرحله دوم از فیلتر کربن اکتیو استفاده می شود که این فیلتر بو و مواد شیمیایی مانند کلر و آفت کش ها را از آب تصفیه می کند.

یکی از موضوعات مهم در این فیلتر نوع آن است که برخی از آن ها از نوع پوسته نارگیل و برخی از نوع زغال سنگی و یا معمولی می باشند که این موضوع در تعیین قیمت این دستگاه ها تاثیر گذار است .

در مرحله سوم از فیلتر کربن بلاک استفاده می شود. فیلتر کربن بلاک در همه دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای و حتی با مراحل بیشتر هم وجود دارد . این فیلتر دارای کیفیت متنوع بوده و طول عمر متفاوتی دارد و همچنین قیمت های مختلفی برای آن تعریف شده است .

در مرحله چهارم به دلیل وجود فیلتر ممبران روش تصفیه آب به صورت اسمز معکوس می باشد. فیلتر ممبران معمولا به دلیل اینکه بسیار فشرده و ریز است تنها مولکول های آب با اندازه ی 0.0001 میکرون توانایی عبور از این مرحله را دارند که البته برای رد شدن از این مرحله نیاز به فشار پمپ و نیروی برق است .

در این مرحله فیلتر کربن خطی کار گذاشته می شود تا بو و مواد شیمیایی باقیمانده در آب را تصفیه کند و طعم آب را بهبود بخشد . در مرحله آخر فیلتر مینرال را داریم. این فیلتر مواد معدنی مفید برای بدن را به آب اضافه می نماید.

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای واتر تک

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط