مشکلات رایج آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مشکلات رایج آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک قطعات مختلفی به کار برده شده است، آداپتور به عنوان یکی از قطعات اصلی و ثابت دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به کار برده می شود و وجود آن در دستگاه ضرورت دارد. از آداپتور در دستگاه برای تبدیل ولتاژ برق ورودی به برق مورد نیاز دستگاه استفاده می کنند.

عدم کارکرد صحیح آداپتور می تواند دستگاه را با مشکلات جدی مواجه کند. به همین دلیل بررسی عملکرد این قطعه بسیار مهم است. آداپتور قطعه ای برقی است و احتمال خرابی آن به دلیل وجود نوسانات برقی بالاتر می رود.

به صورت کلی رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای آداپتور به وجود بیاید سوختگی آدپتور است. سوختگی آداپتور باعث می شود دستگاه تصفیه آب روشن نشود و یا اینکه دستگاه به طور مداوم خاموش و روشن شود.

گاهی اوقات ممکن است آداپتور نتواند جریان برق یکنواخت و بدون نوسانی را تولید کند، در این حالت قطعات برقی دستگاه به خصوص پمپ آسیب می بیند و نمی تواند فشار مورد نیاز فیلتر ممبران را تامین کند.

از دیگر مشکلات رایجی که ممکن است برای آداپتور به وجود بیاید اختلال در عملکرد آداپتور است، به گونه ای که جریان برق را با اختلاف نوسان بالا به قطعات دستگاه می رساند و گاهی نمی تواند ولتاژ برق را به خوبی تبدیل کند.

به همین دلیل پیشنهاد می شود هر چند وقت یک بار آداپتور را بررسی نمایید و در صورت خرابی، به سرعت آن را تعویض کنید تا از بروز مشکلات مختلف دیگر در دستگاه جلوگیری شود.

مشکلات رایج آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مشکلات رایج آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط