مشکلات رایج سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مشکلات رایج سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از سنسورهای قطع کن هوشمند برای عملکرد خودکار دستگاه استفاده می شود. این سنسور نقش مهمی در دستگاه دارد و خرابی آن می تواند راندمان سیستم را به هم بریزد. این قطعه با پمپ تصفیه آب و مخزن در ارتباط است و خرابی آن می تواند بخش های مختلفی از دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد.

در ادامه رایج ترین مشکلاتی را که ممکن است برای سوئیچ فشار بالا و یا سوئیچ هایپرشر به وجود بیاید را بررسی می کنیم.

خرابی دیافراگم سوئیچ فشار بالا :

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای سوئیچ فشار بالا به وجود بیاید، مربوط به خرابی پرده دیافراگم است که وظیفه دارد فشار آب را منتقل کند. در صورتی که این سوئیچ عمل نکند و دستور توقیف فرآیند تولید آب داده نشود، ممکن است مخزن از فشار بالای آب ترکیده شود.

اختلال در عملکرد سوئیچ هایپرشر :

در صورتی که سوئیچ قطع کن فشار بالا نتواند فشار آب مخزن را به درستی تشخیص دهد می تواند منجر به مشکلاتی چون روشن و خاموش شدن دائمی دستگاه شود و یا سیستم تصفیه آب در زمان صحیح روشن و خاموش نشود.

عدم تنظیم صحیح سوئیچ فشار بالا :

در صورتی که سنسور بر روی فشار بالایی تنظیم شده باشد، می تواند مخزن را با مشکلاتی چون پارگی تیوپ مخزن مواجه کند. در صورتی که سنسور بر روی فشار پایینی تنظیم شده باشد نیز حجم آب ذخیره شده در مخزن همواره کم خواهد شد. تنها راه حل رفع این مشکل تنظیم صحیح سنسور توسط متخصص است.

نشتی آب از دیگر مشکلات رایجی است که ممکن است به دلیل شکستگی سوئیچ یا خرابی اتصالات باشد.

مشکلات رایج سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مشکلات رایج سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط