معایب استفاده از مخزن داخل پلاستیکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

معایب استفاده از مخزن داخل پلاستیکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

در کلیه دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واترتک از یک مخزن برای ذخیره و نگه داری آب تصفیه شده استفاده می کنند. آب تصفیه شده از این دستگاه ها عاری از هرگونه آلاینده و ماده شیمیایی است.

بنابراین محل ذخیره و نگه داری و حتی خروج آب تصفیه شده باید کاملا سالم و پاکیزه باشد تا با ایجاد تماس با آب تصفیه شده هیچ گونه ماده شیمیایی و یا رسوبی به آب اضافه نشود.

از آنجایی که ممکن است آب تصفیه شده ساعت ها درون مخزن ذخیره بماند، پس لایه داخلی و یا جنس بدنه داخلی مخزن باید کاملا استریل و پاکیزه باشد تا طی این مدت هیچ گونه ناخالصی به آب اضافه نشود و یا آب تصفیه شده از ذخیره ماندن در مخزن دچار طعم و مزه نامطبوعی نشود.

با اینکه اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مجهز به مخزن داخل استیل هستند اما در صورت تعویض دقت داشته باشید که بهتر است مجددا مخزن داخل استیل تهیه نمایید.

البته برخی مخازنی که جنس لایه داخلی آنها از پلاستیک است نیز خاصیت آنتی باکتریالی دارند و کاملا بهداشتی هستند، اما به لحاظ طول عمر، کمتر از مخازن داخل استیل قابلیت استفاده و بهره برداری مفید دارند.

مخازنی که جنس داخلی بدنه آنها از پلاستیک است معمولا زودتر از مخازن داخل استیل دچار لایه های مبکروبی می شوند و طعم و مزه نامطبوعی که توسط این مخازن به آب اضافه شده نیز بیشتر دیده می شود.

با اینکه فارغ از نوع مخزن، آب خروجی از آن مجددا توسط فیلتر پست کربن تصفیه می شود و کلیه آلاینده های احتمالی موجود در آن حذف می شود، اما بازهم استفاده از مخازن داخل استیل به مصرف کننده پیشنهاد می شود.

معایب استفاده از مخزن داخل پلاستیکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

معایب استفاده از مخزن داخل پلاستیکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط