مغزی شیر  برداشت اهرمی واتر تک و انواع آنها

مغزی شیر  برداشت اهرمی واتر تک و انواع آنها

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک به همراه شیر برداشتی می آیند که ساختاری بسیار ظریف و زیبا دارند و معمولا بر روی سینک ظرفشویی آشپزخانه نصب می شوند.

در هر زمانی که آب ورودی به شیرهای برداشت سخت باشد و دارای املاح و رسوبات مختلف باشد، شیرهای برداشت به سرعت واکنش نشان می دهند و خراب می شوند و زمانی که شیرهای برداشت دچار چکه کردن و ریزش آب شوند اطلاع از خرابی شیر و عدم تعویض به موقع فیلترهای تصفیه به خصوص فیلتر ممبران می دهد.

مغزی شیرهای برداشت اهرمی به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شوند. یعنی برخی از مدل های مغزی ممکن است بخش داخلی ریز و بخش داخلی مغزی درشت تر داشته باشند.

البته ساختار بخش بیرونی انواع مغزی ها نیز با هم تفاوت دارد و ویژگی هایی چون قسمت های بیرونی مغزی شیر که کلاهک یا فلکه شیر بر روی آن قرار می گیرد، دسته بلند یا کوتاه و پیچ ضخیم یا نازک از تفاوت های بخش خارجی مغزی ها است.

به همین دلیل برای تعویض مغزی و انتخاب مغزی جدید باید دقت داشته باشید که مغزی متناسب با نوع شیر فراهم کنید، زیرا حتی اختلاف سایز بخش داخلی مغزی شیر برداشت ریز و درشت سبب می شود تا مغزی در شیر برداشت جا نیفتند و قابلیت استفاده نداشته باشد.

شیرهای برداشت اهرمی دارای مغزی می باشند و در صورت مشاهده خرابی و چکه کردن شیر می توانید با تعویض مغزی اقدام به رفع مشکل آن نمایید.

اگر چه برخی از مدل های شیر برداشت قابلیت تعویض مغزی ندارند و در صورت خرابی کل شیر باید تعویض گردد. اما در اغلب موارد شیرهای برداشت مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک قابلیت تعویض مغزی دارند.

مغزی شیر  برداشت اهرمی واتر تک و انواع آنها

مغزی شیر  برداشت اهرمی واتر تک و انواع آنها

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط