میزان آب قابل برداشت از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

میزان آب قابل برداشت از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

یکی از نکات مهم در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک این است که در هر روز تا چه میزان آب می توان از سیستم برداشت کرد.

توان تولید آب دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا با واحد گالن شناخته می شود. هر دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس باید بتواند در هر روز حداقل 50 گالن آب که معادل تقریبا 185 لیتر آب می باشد، تولید کند.

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) توان تولید 50 گالن آب تصفیه شده در روز را دارند اما توجه کنید که این عدد توان اسمی است و توان عملی سیستم در تولید آب بسته به عوامل متعددی می باشد.

اگر چه ممکن است دستگاه تصفیه همه حجم اعلام شده را تولید نماید اما با توجه به شرایطی چون دمای آب، سختی آب و نوع آلاینده های موجود در آب، کیفیت پمپ و فیلترها و غیره، معمولا 75% از توان اسمی دستگاه را به عنوان توان عملی سیستم برای تولید آب تصفیه شده در نظر می گیرند و لحاظ می کنند.

البته مقدار ظرفیت تصفیه آب به نوع فیلتر ممبران و ظرفیت تصفیه آن بستگی دارد. فیلترهای ممبران در انواع و با ظرفیت های مختلف در بازار موجود است که پر کاربردترین نوع آن فیلتر ممبران 50 گالنی است.

بنابراین طبق این محاسبات از دستگاه تصفیه آب 50 گالنی اسمز معکوس می توان حدودا 138 لیتر آب را در هر روز برداشت کرد. به بیان دیگر در یک ساعت حدودا 6 لیتر آب تصفیه شده تولید می شود.

این موضوع که چه حجمی از این آب در لحظه مورد نظر در اختیار مصرف کننده قرار داشته باشد به حجم مخزن ذخیره نیز بستگی دارد.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی از مخازن استفاده می شود و از رایج ترین آن ها مخازن ذخیره با حجم 2.5 گالن، 3.2 گالن، 4 گالن، 5 گالن و غیره است.

باز هم برخلاف تصور عمومی مخازن ذخیره حجم اعلام شده از سوی کارخانه سازنده را برای ذخیره آب ندارند. زیرا درون مخزن بخشی برای ذخیره هوا و بخشی دیگر برای ذخیره آب به کار می رود.

عموما 60 % از حجم مخازن تصفیه برای ذخیره نمودن آب تصفیه شده استفاده می شوند.

میزان آب قابل برداشت از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

میزان آب قابل برداشت از دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط