نحوه تعمیر آداپتور در دستگاه تصفیه آب واتر تک

نحوه تعمیر آداپتور در دستگاه تصفیه آب واتر تک

آداپتور قسمتی از دستگاه تصفیه آب خانگی است که برق واردش می شود بنابراین در صورت خرابی برق از آن عبور نکرده و پمپ و شیر برقی خاموش می شود. از آنجایی که آداپتور به طور دائم به برق متصل است برای اینکه دچار آتش سوزی نشود باید با کیفیت باشد.

ولتاژ آداپتور واتر تک 1.2 آمپر و 24 ولت است. در صورت پایین بودن کیفیت آن در زمان شروع به کار پمپ ولتاژ آن از 24 ولت کمتر است که باعث فشار به پمپ می شود و در طولانی مدت باعث سوختگی پمپ با آداپتور می شود.

از نشانه های خرابی آداپتور واتر تک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.روشن نشدن دستگاه تصفیه آب

2.بوی سوختگی از ترانس

3. خاموش و روشن شدن مکرر دستگاه

4. عملکرد ضعیف پمپ دستگاه

اگر آداپتور واتر تک به صورت ضعیف روی دستگاه تصفیه آب عمل کند باعث مشکلات زیر می شود:

  1. نیم سوز شدن پمپ
  2. بالا رفتن سختی آب
  3. کم شدن عمر ممبران
  4. برق مورد نیاز سنسور و شیر برقی تامین نمی شود
  5. عملکرد دستگاه مختل می شود
  6. کلگی پمپ صدا می دهد

آموزش تعمیر آداپتور دستگاه تصفیه آب واتر تک

اگر آداپتور دستگاه شما به هر دلیلی می سوزد قبل از اینکه آن را تعویض کنید حتما علت سوختگی را پیدا کنید سپس آن را جایگزین کنید.

وقتی که دستگاه روشن است با دست آداپتور را لمس کنید اگر داغ بود پمپ دستگاه مشکل دارد و می تواند از ضعیف شدن پمپ باشد. اگر هنگام خاموش بودن دستگاه آداپتور شروع به داغ کردن کرد کلید  حداقل و حداکثر فشار را تست کنید اگر خراب بود آن را تعویض کنید.

اگر دستگاه تصفیه آب واتر تک روشن نشود

اگر دستگاه شما روشن نمی شود اول مطمئن شوید که برق از آداپتور عبور می کند. می توانید برای این کار از ولت متر استفاده کنید اگر برق عبور کند مشکلی ندارد اگر برق عبور نکند باید آن را تعویض کنید.

نحوه تعمیر آداپتور در دستگاه تصفیه آب واتر تک

نحوه تعمیر آداپتور در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط