نحوه تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب واترتک

نحوه تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب واترتک

فیلتر آنتی باکتریال فیلتری است که با استفاده از نقره پوشش داده شده است و خاصیت آنتی باکتریالی نقره سبب شده تا این فیلتر از قدرت بالایی در حذف ناخالصی هایی چون باکتری ها، ویروس ها، انگل و میکروارگانیسم های بیماری زا بهره مند باشد.

در واقع این فیلتر ضد قارچ است و به عنوان فیلتر ضد قارچ، ضد باکتری بسیار با کیفیت و امن می باشد و آب خروجی از آن به خصوص برای مصارف نوزادان و افراد مسن و بیمار ایده آل است.

اگر در فیلتر آنتی باکتریال از نقره استفاده نشده باشد، قطعا این فیلتر خواص ذکر شده را نخواهد داشت و حتی اگر به موقع تعویض نشود نیز خاصیت استریل کنندگی خود را از دست می دهد و نمی تواند مانع از نفوذ باکتری به آب شود.

فیلتر آنتی باکتریال جزء فیلترهای آپشنال است و فقط در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک این فیلتر وجود دارد و باید بعد از مدتی تعویض شوند.

حال برای تعویض این فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک می توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • شیر ورودی را ببندید تا جریان آب دستگاه قطع شود.

  • دستگاه تصفیه آب را از برق بکشید.

  • دقت داشته باشید که برای تعویض فیلتر آنتی باکتریال بستن شیر مخزن ضروری است.

  • فیلتر پست کربن دارای یک ورودی و خروجی است و جهت حرکت آب در فیلتر با فلش نشان داده شده است.بنابراین هنگام باز کردن و نصب مجدد شیلنگ به این نکته توجه داشته باشید.

  • اتصالات فیلتر را باز کنید و فیلتر را از دستگاه خارج کنید.

  • سپس پوشش فیلتر جدید را باز کنید و فیلتر آنتی باکتریال جدید را بر جای خود قرار دهید و اتصالات و شیلنگ را به آن متصل کنید.

  • سپس شیر ورودی را باز کنید.

  • دستگاه تصفیه آب را به برق متصل کنید و سپس شیر مخزن را باز بگذارید.

نحوه تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب واترتک

نحوه تعویض فیلتر آنتی باکتریال در دستگاه های تصفیه آب واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط