نحوه جدا کردن شیلنگ از اتصالات مهره ای دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

نحوه جدا کردن شیلنگ از اتصالات مهره ای دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

اتصالات یکی از قطعات ساده اما پرکاربرد در دستگاه های تصفیه آب خانگی است و در انواع مختلفی برای ایجاد ارتباطات مختلف در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

با پیشرفت صنعت تصفیه آب و تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی پیشرفته تر و به روزتر نوع جدیدی از اتصالات به نام اتصالات فیتینگی تولید شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

اتصالات قدیمی تر با عنوان اتصالات مهره ای شناخته می شوند و هنوز هم ممکن است در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مورد استفاده قرار بگیرند.

اتصالات مهره ای عایق بندی بسیار خوبی دارند و شیلنگ را به محکمی درون خود نگه می دارند. این اتصالات ممکن است پس از سال ها دچار ترک یا شکستگی شوند و یا برای استفاده از اتصالات جدیدتر فیتینگی نیاز به تعویض آنها باشد.

برای خارج کردن شیلنگ تصفیه از اتصالات مهره ای مراحل زیر را انجام دهید.

  • مهره اتصال را بر خلاف عقربه های ساعت با ایجاد فشار مناسب بچرخانید.

  • با باز شدن مهره آن را از بدنه اتصال خارج کنید.

  • سپس شیلنگ را به سمت خارج بکشید و آن را از مهره خارج کنید. البته این کار در اغلب موارد انجام نمی شود زیرا زبانه مهره شیلنگ را در خود نگه می دارد.

  • در صورتی که شیلنگ خارج نشد، شیلنگ را از قسمت پشتی مهره با کاتر یا ابزاری برنده ببرید و سپس بخش اضافی شیلنگ را از پشت مهره خارج کنید.

  • مجددا مهره اتصال را در محل خود نصب کنید.

  • با انجام مراحل بالا می توانید به راحتی شیلنگ را از اتصال خارج کنید. البته این کار در اتصالات فیتینگی با سرعت بالاتری انجام می شود و یکی از معایب اتصالات مهره ای زمان بر بودن باز و بسته کردن آنها است.

نحوه جدا کردن شیلنگ از اتصالات مهره ای دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

نحوه جدا کردن شیلنگ از اتصالات مهره ای دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط