نحوه خارج کردن شیلنگ از اتصالات فیتینگی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

نحوه خارج کردن شیلنگ از اتصالات فیتینگی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

اتصالات یکی از پرکاربردترین قطعات مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک می باشند که از نظر کارکرد در دو نوع مهره ای یا فیتینگی قرار می گیرند.

اتصالات فیتینگی نسل جدیدتر اتصالات می باشند که به نوعی جایگزین اتصالات مهره ای شده اند و امروزه در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از آنها استفاده می شود.

برای باز و بسته کردن شیلنگ ها و تعویض قطعات مورد استفاده در دستگاه لازم است اتصالات باز و بسته شوند.

در واقع جدا کردن شیلنگ تصفیه از اتصالات یکی از عملیات های پرتکرار در دستگاه های تصفیه آب خانگی بوده و بهتر است به این کار به درستی انجام شود تا هیچ کدام از قطعات مربوطه آسیب نبینند.

برای جدا کردن شیلنگ تصفیه از اتصالات فیتینگی در هر نوعی و مدلی که باشند چه اتصال زانویی، چه رابط ها و سه راهی ها می توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • در برخی موارد اتصالات مجهز به خار فیتینگی برای عایق بندی بهتر هستند. خار فیتینگی معمولا آبی رنگ است و پشت ضامن قرار گرفته است. در صورت وجود، آن را بیرون بکشید.

  • ضامن اتصال را به سمت داخلی فشار دهید و سپس شیلنگ را به بیرون بکشید. توجه داشته باشید که در حین بیرون کشیدن شیلنگ ضامن اتصال از محل خود حرکت نکند.

  • سپس خار فیتینگی را مجددا در محل قبلی خود نصب کنید و پس از انجام عملیات های تعمیر و سرویس دستگاه شیلنگ را دوباره به اتصالات وصل نمایید و بهتر است در صورت خرابی و شکستگی اتصالات آنها را تعویض کنید.

نحوه خارج کردن شیلنگ از اتصالات فیتینگی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

نحوه خارج کردن شیلنگ از اتصالات فیتینگی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط