نحوه ی تعویض فیلتر مینرال واتر تک water tek

نحوه ی تعویض فیلتر مینرال واتر تک water tek 

فیلتر مینرال که در مرحله ی ششم در دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه تصفیه آب واتر تک قرار می گیرد وظیفه ی اضافه نمودن مواد معدنی و مواد مفید بدن را از جمله کلسیم، منیزیم و املاح مفید را دارد. این فیلتر به رنگ زرد است و بر روی شاسی دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد و چون به صورت اینلاین است تعویض آن نسبت به فیلترهای پیش تصفیه راحت تر است.

فیلتر مینرال واتر تک یک محصول تایوانی است و از کیفیت بالایی برخوردار است اما با این حال باید در زمان تعیین شده تعویض شود زیرا بعد از مدتی خاصیت خود را از دست می دهد و دیگر املاح معدنی وارد آب نمی کند. همچنین اگر به موقع تعویض نشود باعث رشد باکتری ها و ویروس ها می شود.

نحوه ی تعویض فیلتر مینرال واتر تک به صورت زیر می باشد :

  • اولین اقدامی که برای تعویض هر فیلتری باید انجام داد بستن شیر آب ورودی و کشیدن برق دستگاه است.
  • سپس شیر مخزن را نیز ببندید و شیر برداشت را باز کنید تا آب داخل فیلترها و دستگاه خالی شود.
  • بعد از اتمام آب داخل دستگاه اتصالات فیلتر مینرال را جدا کنید. توجه نمایید که اتصالات به چه صورت نصب شده اند تا بتوانید فیلتر جدید را به همین صورت نصب نمایید.
  • فیلتر مینرال چون خطی و اینلاین است باید کل فیلتر و پوسته از دستگاه جدا شده و دور انداخته شود.
  • اکنون فیلتر جدید را می توان جایگزین فیلتر قدیمی کرد. توجه نمایید که جهت فیلتر را به درستی قرار دهید. روی خود فیلتر جهت قرارگیری نشان داده شده است.
  • در آخرین مرحله می توان برق دستگاه را وصل کرد و شیر ورودی آب را باز کرد. قبل از باز کردن شیر مخزن اجازه دهید مقداری آب از فیلتر مینرال عبور کند و به اصطلاح شسته شود . زیرا هر فیلتری در مرحله ی اول مقداری املاح دارد و آب در لحظه ی اول کدر می شود. حدود 10 لیتر آب باید خارج شود تا این املاح از فیلتر از بین برود.
  • بعد از اینکه آب شفاف شد می توان شیر مخزن را باز کرد و از آب آشامیدنی آن بهره برد.
نحوه ی تعویض فیلتر مینرال واتر تک WATER TEK

نحوه ی تعویض فیلتر مینرال واتر تک WATER TEK

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط