نحوه ی تعویض فیلتر پست کربن واتر تک Water Tek

نحوه ی تعویض فیلتر پست کربن واتر تک Water Tek  :

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب واتر تک (Water Tek) دارای یک محفظه پلاستیکی بوده که پر شده از دانه های کربن اکتیو گیاهی (می تواند از کربن جامد یا کربن پودری باشد) است و در مرحله پنجم  پس از فیلتر ممبران قرار می گیرد . وظیفه اصلی این فیلتر حذف بو ، رنگ و طعم آب می باشد و در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می شود همچنین دارای یک ورودی و یک خروجی است . عملکرد مطلوب و میزان جذب ذرات و املاح توسط این فیلتر به کیفیت کربن آن بستگی دارد و هرچه مرغوب تر باشد فیلتر کارایی بهتری دارد که فیلتر پست کربن واتر تک دارای کیفیت بالای کربن است. البته برای عملکرد بهتر هر کدام از فیلترها بهتر است سر زمان تعیین شده فیلترها را تعویض کنیم .

نحوه ی تعویض هر کدام از فیلترها با هم متفاوت است و نحوه ی تعویض فیلتر پست کربن واتر تک به شرح زیر است :

(برای جلوگیری از نصب نادرست فیلترها تعویض هر کدام را به کارشناسان فنی مربوطه بسپارید .)

  • ابتدا دستگاه را از برق بکشید ، شیر مخزن و شیر آب ورودی را ببندید .
  • شیر برداشت را باز کنید و دستگاه را در محل مناسبی قرار دهید .
  • چون این فیلتر خطی است و هوزینگ ندارد کل فیلتر را باید از دستگاه جدا کرد و فیلتر جدید را جایگزین کرد.
  • توجه نمایید که تمام اتصالات و ورودی و خروجی فیلتر را به درستی نصب نمایید و اگر جهت فیلتر را برعکس قرار دهید عمل تصفیه به درستی انجام نمی شود.
  • پس از نصب فیلتر جدید برق دستگاه را وصل کنید و شیر برداشت را باز کنید تا آب از فیلتر عبور کند. اجازه دهید کمی آب از شیر خارج شود تا شفاف گردد.
  • پس از شفاف شدن آب می توان شیر مخزن را باز کرد. حال دستگاه آماده استفاده می باشد.

نکته : این فیلتر چون از کربن تشکیل شده است هنگام نصب اولیه آب کمی سیاه می شود و بعد از حدود 10 دقیقه به رنگ شفاف در می آید.

نحوه ی تعویض فیلتر پست کربن واتر تک Water Tek

نحوه ی تعویض فیلتر پست کربن واتر تک Water Tek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط