نحوه ی تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک Water Tek

نحوه ی تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک Water Tek 

فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک (Water Tek) در مرحله دوم و پس از فیلتر الیافی قرار داشته و  قابلیت حذف آلودگی های آب مثل کلر و مشتقات آن را دارد . همچنین جهت شیرین کردن آب و بهبود طعم رنگ آن از این فیلتر استفاده می شود . فیلتر کربن اکتیو گرانول یک استوانه پر شده از سنگ ها یا دانه های کربن فعال می باشد . در این مبحث به نحوه تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک می پردازیم :
عمر فیلترهای سه مرحله اول حدود 3 تا 6 ماه می باشد که این مقدار با توجه به مثل میزان TDS آب ، کیفیت فیلتر و میزان مصرف آب بستگی دارد حال اگر زمان تعویض آن رسیده بود در مرحله اول لازم است آچار مخصوص هوزینگ را در اختیار داشته باشیم . ابتدا آب ورودی دستگاه را می بندیم و تا از طریق لوله ها آب وارد دستگاه نشود سپس شیر مخزن را بسته و شیر برداشت را باز می کنیم تا آب اضافه که در آن مانده خارج شود .
پس از آن به کمک آچار مخصوص، هوزینگ را به آرامی و در جهت چپ باز می کنیم و فیلتر قدیمی را خارج می کنیم بعد با استفاده از مایع شوینده هوزینگ را به خوبی می شوییم تا کاملا از آلودگی ها پاک شود . فیلتر جدید را از بسته آن خارج کرده و به صورتی در هوزینگ قرار می دهیم که کاملا عمودی باشد و فاصله ای بین آن و هوزینگ نباشد . سپس درب هوزینگ را به آرامی و طوری می بندیم که اورینگ آن صدمه ای نبیند زیرا صدمه دیدن اورینگ موجب نشتی از هوزینگ می شود . حال که فیلتر را به صورت صحیح در هوزینگ نصب کردیم زمان آن است که شیر ورودی دستگاه را باز و دستگاه را به برق بزنیم در اینجا آبی که از فیلتر عبور می کند به دلیل تماس با دانه های کربنی آن سیاه رنگ می شود پس این آب قابل مصرف نبوده و باید در ظرفی آن را جمع آوری کنیم . حدود 10 دقیقه اجازه دهید آب از شیر خارج شود تا به رنگ شفاف در بیاید.

بهتر است این کار توسط متخصصان فنی انجام گیرد تا صدمه ای به هوزینگ و فیلتر نرسد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

نحوه ی تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک Water Tek

نحوه ی تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک Water Tek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط