نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک واتر تک Water Tek

نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک واتر تک Water Tek  :

فیلتر کربن بلاک واتر تک (Water Tek) را با نام کارتریج کربن فشرده نیز می شناسند . این فیلتر دارای استاندارد FDA و محصول کشور تایوان بوده که در نوع خود از فیلترهای با کیفیت می باشد . فیلترهای کربنی که به عنوان فیلتر مرغوب نامیده می شوند از مواد اولیه گیاهی و موادی که برای انسان مضر نیست تهیه می شوند برخی از این مواد شامل زغال سنگ ، چوب و پوسته نارگیل هستند که کربن پوسته نارگیل که در فیلتر واتر تک نیز استفاده شده از دیگر موارد بهتر است .
زمان تعویض فیلترهای کربنی معمولا هر 9 ماه می باشد اما بسته به عوامل مختلف این زمان ممکن است تغییر کند که این عوامل شامل TDS آب ، میزان مصرف آب ، مدت زمان استفاده از فیلتر ، کیفیت فیلتر ، عدم تعویض به موقع فیلترهای مراحل 1 و 2 ، کیفیت فیلترهای مراحل 1 و 2 و دیگر موارد که برای بررسی دقیق تر لازم است عمر فیلتر را با استفاده از دستگاه کلر سنج بسنجیم .
اگر فیلتر کربن بلاک واتر تک را طبق زمان تعیین شده تعویض نکنیم آب آلوده ای که وارد مرحله بعد می شود موجب پارگی فیلتر ممبران شده و آن را غیر قابل استفاده می کند . همچنین این فیلتر دارای منافذی است که اگر مدت زیادی از آن استفاده شود بسته شده و فشار زیادی به پمپ دستگاه وارد می کند .
بهتر است تعویض فیلتر را به کارشناسان فنی شرکت مربوطه بسپاریم در غیر این صورت می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید :

  • در اولین مرحله آب ورودی را بسته و دستگاه را از برق بکشید .
  • پس از آن با آچار مخصوص، هوزینگ مرحله ی سوم را به آرامی در جهت چپ باز کنید و پس از آن هوزینگ را کاملا با مواد شوینده بشویید تا از آلودگی ها پاک شود .
  • در مرحله بعد فیلتر جدید را به صورت عمودی و طوری که بین هوزینگ و فیلتر شکاف ایجاد نشود داخلش قرار دهید (به دلیل یکسان بودن دو طرف فیلتر جهت جا گذاری آن اهمیتی ندارد) سپس در هوزینگ را به آرامی ببندید.
  • پس از آن شیر مخزن را بسته و شیر ورودی را باز کنید و بگذارید حدود 5 لیتر آب آلوده از دستگاه خارج شود (در انتهای فیلتر ظرفی برای جمع آوری این آب قرار دهید تا وارد دیگر فیلترها نشود) .
نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک واتر تک Water Tek

نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک واتر تک Water Tek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط