نرمال ترین فشار برای مخازن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

نرمال ترین فشار برای مخازن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برداشت قطعه ای است که برای مصرف آب تصفیه شده مورد استفاده قرار می گیرد و بهترین نوع آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به کار برده شده است.

یکی از مشکلات رایجی که عموما مصرف کنندگان با استفاده از شیر برداشت مواجه می شوند، این است که فشار آب خروجی افت پیدا کرده است.

در صورتی که مخزن از آب تصفیه شده پر باشد، بدین معناست که مشکلی در فرآیند تولید آب وجود ندارد و آب تصفیه شده به میزان کافی تولید شده است.

بلکه مشکل از مخزن می باشد و قادر به خروج آب با فشار مناسب نمی باشد.

مخازن به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک از نوع تحت فشار هستند، یعنی بخشی از ظرفیت مخزن توسط هوا اشغال شده است.

اگر فشار هوای موجود در مخزن تنظیم نباشد، مصرف کننده با مشکل کاهش فشار آب خروجی از شیر برداشت مواجه خواهد شد.

نرمال ترین فشار برای مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک بین 7-10 PSI است.

البته تنظیم فشار مخزن به عوامل مختلفی چون ظرفیت و جنس آن ارتباط دارد اما به صورت کلی فشار ذکر شده معمولا فشار نرمالی برای مخازن تصفیه می باشد.

اگر فشار مخزن از 7 PSI بسیار کمتر شود، با اینکه حجم آب بیشتری درون مخزن ذخیره خواهد شد اما از طرفی فشار هوای ضعیف نمی تواند آب را به خوبی پمپاژ کند و آب خروجی از شیر برداشت، فشار بسیار ضعیفی دارد.

از طرفی اگر فشار مخزن از 7 PSI بسیار بالاتر برود، باعث می شود آب با فشار بیشتر خارج شود.

اما از طرفی از میزان حجم آب تصفیه شده در مخزن کاسته می شود.

نرمال ترین فشار برای مخازن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

نرمال ترین فشار برای مخازن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط