نقشه جریان آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

نقشه جریان آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) یکی از نمونه های برتر و پیشرفته در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشند که از نظر کیفی مورد تایید سازمان های جهانی قرار گرفته اند.

آب ورودی به دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک معمولا از آب شهری است و از طریق شیر ورودی به دستگاه راه پیدا می کند.

در اولین مرحله آب از طریق شیلنگ به فیلترهای پیش تصفیه دستگاه که شامل سه فیلتر الیافی، کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک است راه می یابد و پس از عبور از این سه مرحله تصفیه مقدماتی را پشت سر می گذارد و کدورت، مواد شیمیایی، طعم و مزه نامطبوع خود را از دست می دهد.

آب پس از گذر از فیلترهای پیش تصفیه وارد فیلتر اصلی دستگاه یعنی فیلتر ممبران می شود. در این مرحله غشاء ممبران بیشترین تاثیر را در پایین آوردن سختی و حذف شوری آب دارد.

آب از هوزینگ ممبران به دو بخش تقسیم شده و بخشی از آن که دارای غلظت بالایی است و به عنوان پساب شناخته می شود از خروجی دوم خارج شده و به فاضلاب راه می یابد. آب تصفیه شده نیز از ممبران به صورت مستقیم درون مخزن ذخیره می شود.

آخرین فیلتر اصل دستگاه به نام فیلتر پست کربن وظیفه دارد تا آب ذخیره شده درون مخزن را مجددا تصفیه کند و آلاینده های احتمالی درون آن را از بین ببرد.

پس از فیلتر پست کربن در اغلب موارد فیلتر مینرال قرار داده شده و به عنوان فیلتر افزودنی، یون های معدنی مفید را به آب اضافه می کند.

فیلترهای دیگری چون قلیایی، یو وی و غیره در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک قرار می گیرد که در مراحل آخر دستگاه نصب می شوند و آب پس از خروج از آنها نیز توسط شیر برداشت مورد استفاده قرار می گیرد.

نقشه جریان آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

نقشه جریان آب ورودی به دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط