نگهداری بهینه از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

نگهداری بهینه از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک شامل قطعات و فیلترهای اصل و با کیفیتی هستند که در نهایت منجر به طراحی و تولید سیستم های بسیار کارآمدی شده اند.

تجهیزات به کار برده شده در ساخت این دستگاه ها از متریال درجه یکی تشکیل شده اند و همچنین طول عمر بالایی نیز دارند.

نگهداری بهینه از سیستم های تصفیه آب خانگی منجربه تولید آب با کیفیت تر و سالم تر می شود. از طرفی اگر دستگاه های تصفیه آب خانگی به موقع سرویس شوند، می توانند طول عمری دائمی داشته باشند.

یکی از راه کارهای بسیار مناسب برای بالاتر بردن طول عمر قطعات برقی دستگاه چون پمپ، سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین، شیر برقی و آداپتور استفاده از محافظ برق و جلوگیری از نوسانات شدید است.

یکی دیگر از مواردی که سبب بالاتر رفتن طول عمر قطعات دستگاه می شود استفاده از فشار شکن در ورودی آب دستگاه های تصفیه آبی است که فشار آب ورودی ساختمان بسیار بالا می باشد.

در واقع فشار شکن سبب می شود تا آب ورودی به داخل سیستم تصفیه یکنواخت شود و این فرآیند باعث می شود تا از شکستگی قطعات و هوزینگ ها جلوگیری شود.

فیلترها اصلی ترین قطعات دستگاه تصفیه آب به شمار می روند و بدیهی است که استفاده از فیلترهای مرغوب و گیاهی و ممبران اورجینال و با کیفیت، سبب بالاتر رفتن راندمان و عدم فشار مضاعف به قطعات دستگاه می شود.

تعویض به موقع فیلترهای تصفیه همچنین باعث می شود تا سایر تجهیزات دستگاه طول عمر بالاتری داشته باشند.

تمامی موارد ذکر شده جهت کاهش هزینه های مصرف کننده و بهره وری هرچه بهتر از دستگاه تصفیه آب پیشنهاد می شود، بنابراین برای اینکه دستگاه تصفیه آب سالم و تولیدی آب با کیفیت داشته باشید، بهتر است به حفظ و نگهداری دستگاه توجه کنید.

نگهداری بهینه از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

نگهداری بهینه از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط