نگهداری و سرویس فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

نگهداری و سرویس فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر رسوب گیر الیافی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک عموما به صورت هوزینگی طراحی می شود و درون محفظه های شفاف قرار می گیرد.

همان گونه که گفته شده این فیلتر به عنوان رسوب گیر وظیفه دارد تا انواع جامدات معلق درون آب را حذف کند تا به سایر فیلترهای تصفیه آسیبی وارد نکنند.

شرکت سازنده فیلتر الیافی با توجه به نکاتی چون دقت، قطر و ارتفاع فیلتر الیافی، ظرفیت معینی را برای فیلتراسیون آب توسط این فیلتر تعیین می کند.

طول عمر فیلتر الیافی عموما بر واحد گالن و یا در بازه زمانی معین تعریف می شود. به عنوان نمونه فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون که در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد و بهتر است حداقل هر سه ماه یک بار تعویض شود.

دقت داشته باشید فیلتر رسوب گیر الیافی یا فیلتر PP قابلیت شستشو و استفاده مجدد ندارد، با شستشو فیلتر الیافی تنها سطح بیرونی آن تمیز شده و لایه های داخلی همچنان با ذرات گل و لای اشباع شده اند.

پس از استفاده از فیلتر الیافی در دستگاه پس از مدتی، رنگ آن تغییر پیدا خواهد کرد و طیف رنگی از زرد تا قهوه ای تیره یا روشن در سطح بدنه آن به وجود خواهد آمد.

به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه فیلتر به طور کامل اشباع شود؛ تعویض شده تا بتواند فرآیند فیلتراسیون آب را با دقت بالا انجام دهد.

مهم ترین نکته در سرویس و نگهداری فیلتر الیافی واترتک این است که به موقع تعویض شود، البته در مواردی که آب کیفیت بسیار پایینی داشته باشد و املاح معلق درون آن از حد مجاز بسیار بیشتر باشد از فیلترهای توری قبل از فیلتر الیافی استفاده می شود.

نگهداری و سرویس فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

نگهداری و سرویس فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط