هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب واتر تک

هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب واتر تک

واتر تک (water tek) یکی از کمپانی های تولید کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی و فیلترهای تصفیه است. این کمپانی تایوانی سال ها با ارائه محصولات با کیفیت توانسته است از اعتبار ویژه ای در صنعت تصفیه آب بهره مند شود. همچنین تمامی سیستم های تولیدی این برند موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان های معتبر شده اند و این خود مزیتی بزرگ در تضمین کیفیت و کارایی محصولات این برند می باشد.

فیلترهای پیش تصفیه در سیستم های تصفیه آب خانگی واتر تک از جمله فیلتر الیافی، فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک از نوع کارتریجی می باشند. یعنی فیلترهای پیش تصفیه درون هوزینگ های مخصوص خود قرار می گیرند. تمامی هوزینگ های استفاده شده در این دستگاه ها از کیفیت بالایی بهره مند هستند و از مواد درجه یک با گرید غذایی ساخته شده اند.

به صورت کلی هوزینگ محفظه ای از جنس پلاستیک بوده و فیلترهای پیش تصفیه را درون خود جای می دهد. تمامی هوزینگ ها دارای ورودی و خروجی آب هستند. هوزینگ های مورد استفاده در تصفیه آب های خانگی واتر تک اغلب با سایز 10 اینچ می باشند.

هوزینگ فیلتر الیافی با هوزینگ فیلترهای کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک تفاوتی عمده در شکل ظاهری دارد. فیلتر الیافی در اولین مرحله از سیستم قرار گرفته است و باید هر سه ماه یک بار تعویض شود. یکی از راه های زمان تعویض فیلتر الیافی با مشاهده رنگ آن میسر می شود. فیلتر الیافی به رنگ سفید بوده اما با گذشت زمان و جذب آلاینده به رنگ قهوه ای تغییر پیدا می کند. با قرار دادن فیلتر الیافی درون هوزینگ شفاف تشخیص زمان تعویض فیلتر آسان تر می باشد.

اما فیلترهای کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک معمولا درون هوزینگی مات قرار می گیرند و از نظر ساختاری و اندازه مشابه هوزینگ فیلتر الیافی می باشند.

هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب واتر تک

هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط