هوزینگ فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

هوزینگ فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

واتر تک (water tek) یکی از معتبرترین و معروف ترین برندهای تولید کننده سیستم های تصفیه آب خانگی است. اغلب سیستم های تصفیه آب واتر تک با روش اسمز معکوس عمل می کنند. اسمز معکوس از دقیق ترین و پیشرفته ترین روش ها در جهت تصفیه آب می باشد و قادر است با دقت بالایی آب ورودی را تصفیه سازد.

مهم ترین و اصلی ترین فیلتر در سیستم تصفیه اسمز معکوس فیلتر ممبران است. فیلتر ممبران معمولا در چهارمین مرحله از سیستم قرار می گیرد و تحت شرایط خاصی اقدام به تصفیه آب می نماید. از آنجایی که فیلتر ممبران مهم ترین فیلتر در سیستم بوده و بار اصلی تصفیه آب ورودی را بر عهده دارد پس تحت شرایط خاص کار می کند و باید ایده آل ترین شرایط جهت کار آن فراهم شود.

فیلتر ممبران در دو نوع کارتریجی و اینلاین تولید می شود. اما در اغلب سیستم های تصفیه آب خانگی از نوع کارتریجی یا درون محفظه استفاده می شود. محفظه فیلتر ممبران تفاوت های عمده ای با محفظه فیلتر های پیش تصفیه دارد. هوزینگ فیلتر ممبران نسبت به فیلترهای پیش تصفیه از مقاومت بالاتری برخوردار است زیرا آب با فشار بالاتری وارد فیلتر ممبران می شود.

هوزینگ فیلتر ممبران تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک دارای یک ورودی و دو خروجی می باشند. آب با فشار بالا از قسمت ورودی وارد فیلتر شده و آب تصفیه شده از قسمت خروجی خارج می شود. از خروجی دیگر هوزینگ فاضلاب تولید شده خارج می شود و توسط محدود کننده جریان به فاضلاب انتقال پیدا می کند.

تمامی محفظه های فیلتر ممبران مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار می باشند و از مواد درجه یک ساخته شده اند.

هوزینگ فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

هوزینگ فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط