وظیفه رابط شیلنگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

وظیفه رابط شیلنگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

رابط یکی از انواع اتصالات است که با توجه به نوع دستگاه در ابعاد و اندازه های مختلفی قرار می گیرد. رابط هایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) مورد استفاده قرار می گیرند مناسب سیستم تصفیه آب خانگی و شیلنگ مورد استفاده در دستگاه است و قطر ورودی و خروجی اتصال 1.4 اینچ دارد.

این در حالی است که رابط های مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارای قطر 3.8 اینچ می باشند.

رابط های تصفیه آب خانگی دارای دو خروجی 1.4 اینچی هستند و هر دو خروجی آنها در دو طرف اتصال قرار گرفته است و برای وصل کردن شیلنگ تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین می توان از رابط ها برای وصل کردن دو شیلنگ تصفیه استفاده کرد. این اتصال باعث می شود تا در شرایط لازم بتوان طول شیلنگ را افزایش داد و این در حالی است که هر دو شیلنگ قطری یکسان داشته باشند.

اتصال رابط بیشترین کاربرد را در افزایش طول شیلنگ دارد و علاوه بر آن می تواند برای اتصال فیلترهایی که دارای رابط میله ای نیز می باشند مورد استفاده قرار بگیرد.

انواع فیلترهای خطی و فیلترهای یخچال دارای رابط میله ای می باشند و نمی توان شیلنگ را به صورت مستقیم به آن وصل نمود به همین جهت با استفاده از رابط ها می توان شیلنگ را به این نوع از فیلترها نصب کرد.

رابط شیلنگ تصفیه آب خانگی می تواند در انواع مختلفی چون فیتینگی یا مهره ای قرار بگیرد. هر دو این رابط ها عملکردی مشابه دارند و تنها تفاوت آنها در نحوه باز و بسته کردن شیلنگ بین اتصالات است.

وظیفه رابط شیلنگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

وظیفه رابط شیلنگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط