وظیفه پمپ دستگاه تصفیه آب واتر تک

وظیفه پمپ دستگاه تصفیه آب واتر تک

پمپ یکی از قطعات مهم در دستگاه تصفیه آب می باشد و در این مطلب می خواهیم درباره ی این قطعه صحبت کنیم و با آن آشنا شویم . برای این که در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این متن را دنبال کنید .

پمپ قطعه ای است که نقش بسیار مهمی در تصفیه آب دارد . این قطعه جزء مهم ترین قطعاتی است که در هر دستگاه تصفیه آبی وجود دارد . چرا پمپ جزء مهم ترین قطعات در دستگاه تصفیه آب است ؟ علت اهمیت این قطعه در چیست ؟

در دستگاه تصفیه آب که به روش اسمز معکوس عمل می کند فیلتر چهارم یعنی فیلتر ممبران مهم ترین فیلتر این دستگاه محسوب می شود . این فیلتر از لایه هایی تشکیل شده که این لایه ها عملکردی همانند غشا دارند .

برای این که این فیلتر یعنی فیلتر ممبران فعالیت خود را به خوبی انجام دهد نیازمند به این است که آب با فشار به آن وارد شود و در واقع در روش اسمز معکوس برای تصفیه آب فشار یکی از پارامترهای مهم می باشد . حال در این مطلب راجع به قطعه ای صحبت می کنیم که تامین کننده ی این فشار می باشد یعنی همان پمپ .

پمپ قطعه ای است که تامین کننده ی فشار برای عملکرد صحیح فیلتر ممبران و انجام شدن فرآیند اسمز معکوس است . این قطعه انواع و مدل های مختلفی دارد که با توجه به نوع دستگاه تصفیه آب انتخاب می شود .

این قطعه از دو قسمت کلگی پمپ و بدنه پمپ تشکیل شده است و برای عیب یابی این قطعه هر دو قسمت تست شود.

وظیفه پمپ دستگاه تصفیه آب واتر تک

وظیفه پمپ دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط