ویژگی های شیر برداشت مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ویژگی های شیر برداشت مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

کمپانی واترتک (water tek) درون جعبه های تمامی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شیری ظریف و کوچک را قرار می دهد که عموما با عنوان شیر مصرف یا شیر برداشت دستگاه تصفیه شناخته می شوند.

شیرهای برداشت در انواع مختلف و با استفاده از ترکیب های مختلفی ساخته می شوند، اما همه آنها استانداردهای لازم را ندارند و از کیفیت مطلوب برخوردار نیستند.

شیرهای برداشتی که به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک می آیند دارای مشخصه های ویژه ای می باشند که تمامی آنها در کنار هم سبب شده تا این شیرها بسیار با کیفیت باشند و از طول عمر بالایی نیز برخوردار باشند.

اولین ویژگی قابل توجه در مورد شیرهای برداشت این دستگاه ها ظاهر مناسب آنها است.

این شیرها در رنگ های نقره ای و گاه طلایی طراحی می شوند و ابعاد ظریف و کوچک به همراه فلکه های اهرمی یا ستاره ای زیبا سبب شده تا این شیرها جلوه خاص و زیبایی به آشپزخانه بدهند.

ویژگی بارز دیگر این شیرها استفاده از آلیاژهای بدون خطر و مرغوب در ساخت شیرهای برداشت دستگاه تصفیه آب واتر تک است. تمامی این شیرها از جنس کروم هستند و سنگین بودن وزن آنها نشان از کیفیت بالای آنها می دهند.

سرب یکی از خطرناک ترین آلیاژهایی است که برخی سودجویان در ساخت شیرهای مصرف تصفیه از آن استفاده می کنند که در ساخت این شیرها سرب به هیچ عنوان استفاده نشده است.

نکته دیگر درباره این شیرها تک ضرب بودن آنها است. یعنی تنها با چرخش فلکه شیر در یک ضرب می توان جریان آب ورودی به شیر را کنترل یا قطع و وصل کرد.

از دیگر ویژگی های بارز این شیرها قابلیت تعویض مغزی است. برخی از شیرها دارای مغزی سر خود هستند و اگر مغزی آنها آسیب ببیند، برای رفع مشکل باید کل شیر را تعویض کرد.

اما این شیرها دارای مغزی قابل تعویض می باشند و در صورت پوسیدگی و نشتی آب از شیر برداشت می توان به راحتی مغزی آن را تعویض کرد.

ویژگی های شیر برداشت مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

ویژگی های شیر برداشت مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط