پایه فیلتر کوچک به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

پایه فیلتر کوچک به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک تجهیزات بسیار مختلفی برای ارتقاء دستگاه استفاده شده است.

با اینکه وجود برخی قطعات در دستگاه ضرورت دارد اما برخی از قطعات دیگر دستگاه به عنوان ابزار کمکی به کار برده می شوند و عدم وجود آنها در دستگاه، اختلالی در فرآیند تصفیه آب ایجاد نمی کند.

پایه فیلتر یا بسته نگه دارنده فیلتر یکی از این ابزار کمکی و بسیار کاربردی است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک برای قرارگیری فیلترها بر روی هم از آن استفاده می کنند.

پایه های فیلتر با توجه به گوناگونی فیلترها در انواع ابعاد مختلفی ساخته می شوند و هر کدام از آنها برای کاربردهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

پایه فیلتر کوچک به بزرگ یکی از پایه های فیلتر پر مصرف است که در هر دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک حداقل یکی از آن استفاده شده است.

برای نصب این قطعه در دستگاه نیازی به پیچ و مهره وجود ندارد، زیرا دارای دو دهانه باز است که هر کدام به یکی از فیلترها وصل می شود و پایه در دستگاه محکم می شود.

یکی از دهانه های این فیلتر بزرگ است و برای قرار گرفتن بر روی محفظه ممبران یا محفظه فیلتر یو وی مناسب است.

دهانه دیگر کوچک است و میتوان از آن برای قرارگیری فیلترهای خطی کوچک مانند پست کربن، مینرال یا قلیایی استفاده کرد.

این پایه از جنس پلاستیک پلی پروپیلن فشرده ساخته می شود و از مقاومت بالایی برخوردار است، البته این پایه کمی انعطاف پذیر است و این خود باعث می شود احتمال شکستگی آن کمتر شود.

پایه فیلتر کوچک به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

پایه فیلتر کوچک به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط