پمپ تصفیه آب 75 گالنی واترتک

پمپ تصفیه آب 75 گالنی واترتک

پمپ قطعه ای مهم و ضروری در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس است که فشار لازم را برای فیلتر ممبران فراهم می کند.

به دلیل وجود انواع فیلترهای ممبران با ظرفیت های مختلف، پمپ نیز در انواع مختلفی ساخته می شود و هر کدام فشار آب را به مقدار لازم فیلتر ممبران افزایش می دهند.

پمپ تصفیه آب 75 گالنی واترتک یکی از مدل های پمپ تقویت کننده فشار آب تولید شده توسط کمپانی واتر تک است.

کمپانی واترتک یکی از کمپانی های معتبر و معروف است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب، قطعات و تجهیزات تصفیه آب و انواع فیلترها پرداخته است.

کارخانه تولیدی این کمپانی در کشور تایوان است ولی توانسته سهم بسزایی در بازار جهانی داشته باشد.

تمام قطعات و دستگاه هایی که کمپانی واتر تک تولید می کند مورد تایید سازمان های بهداشت جهانی قرار می گیرد، در نتیجه از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

همان طور که در مطالب قبلی گفته شد پمپ تصفیه آب واترتک مدل E-100 برای فیلترهای ممبران 50 گالن مناسب است.

اما پمپ تصفیه آب 75 گالنی واترتک برای فیلترهای ممبران با ظرفیت 75 گالنی مناسب می باشد. این پمپ دارای اتصال سرخورد فیتینگی با قطر 1.4 اینچ است.

همچنین رنگ کلگی پمپ تصفیه آب 75 گالنی واترتک بر خلاف باقی پمپ ها به رنگ سفید ساخته می شود به همین دلیل از نظر ظاهری بسیار متفاوت است.

پمپ تصفیه آب 75 گالنی واترتک

پمپ تصفیه آب 75 گالنی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط