پمپ های نیمه صنعتی دستگاه های تصفیه آب واتر تک

پمپ های نیمه صنعتی دستگاه های تصفیه آب واتر تک

پمپ یکی از اجزاء مهم در دستگاه های تصفیه آب است. پمپ ها انواع متفاوتی برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی دارند.

نوعی از پمپ های تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک به کار می روند که این پمپ ها قدرت بسیار بیشتری دارند و در مصرف هایی با فشار بالاتر و میزان جریان بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی توان تولید و تصفیه آب به مقدار بالایی حدود 400 گالن در طول شبانه روز دارند ، توان این دستگاه ها حدود 8 برابر دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد به همین دلیل پمپ های استفاد شده در این دستگاه پر قدرت تر از پمپ های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی است.

پمپ های نیمه صنعتی واتر تک به نام های دیگری چون پمپ های دیافراگمی شناخته می شوند. توانایی مکش این پمپ ها کم است . در واقع این پمپ ها ، پمپ های فشار هستند و آب باید با فشار حداقل 15 psi وارد پمپ ها شود.

لازم به ذکر است که در زمان نصب پمپ ها به جهت ورود و خروج آب که روی کلگی پمپ حک شده است توجه کنید. کلگی پمپ ها معمولا در دستگاه های تصفیه آب یکی است اما پمپ ها از نوع پر قدرت و پرتوان تر است. همچنین این پمپ های نیمه صنعتی در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده نمی شود.

برق ورودی این پمپ های نیمه صنعتی 36 تا 48 ولت است و در مدل های مختلف متفاوت است. این پمپ ها معمولا بین 4 تا 6 لیتر آب در یک دقیقه را منتقل می کنند و تا حداکثر فشار 180 psi را ایجاد می کنند.

نکته قابل توجه این است که حجم ورودی با فشار متناسب است و اگر فشار کم باشد حجم آب نیز کمتر و با افزایش فشار حجم آب افزایش می یابد.

پمپ های نیمه صنعتی دستگاه های تصفیه آب واتر تک

پمپ های نیمه صنعتی دستگاه های تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط