چرا وجود پمپ در دستگاه تصفیه آب واتر تک لازم است ؟

چرا وجود پمپ در دستگاه تصفیه آب واتر تک لازم است ؟

هدف از قرار دادن پمپ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک اسمز معکوس، افزایش فشار آب ورودی در دستگاه است. اسمز معکوس فرآیندی تحت فشار است و تنها با ایجاد فشار لازم فرآیند لازم را به عمل می آورد.

در واقع اگر فشار آب ورودی به هوزینگ ممبران پایین باشد آب آشامیدنی با سرعت و حجم کمتر تولید می شود و مخزن ذخیره نیز در مدت زمان طولانی تری پر می شود.

پمپ تقویت کننده شامل سه عنصر اصلی است :

  • آداپتور برق که وظیفه دارد ولتاژ برق شهری را به برق مورد نیاز پمپ تبدیل کند.
  • پمپ تصفیه آب خانگی که خود شامل بدنه، کلگی و اتصالات و سوکت برق می باشد. کلگی یکی از مهم ترین قطعات در پمپ به شمار می رود. در واقع آب با ورود به کلگی فشار لازم را پیدا کرده و سپس از آن خارج می شود. بنابراین کیفیت و توان و مقاومت کلگی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
  • سوئیچ های قطع کن فشار بالا و فشار پایین که در جهت حفاظت از پمپ به کار می روند.

در واقع این سه قطعه در براکت دستگاه تصفیه آب در مداری متصل به یکدیگر نصب شده اند و وجود همه آنها به حفظ و عملکرد صحیح پمپ بسیار کمک می کنند.

اغلب مصرف کنندگان دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس فشار کافی را برای معکوس کردن جریان اسمزی ندارند به همین دلیل استفاده از پمپ در دستگاه بسیار مهم می باشد.

فشار آب لوله کشی در منازل معمولا از 50 psi  کمتر است و این فشار برای فیلتر ممبران کافی نمی باشد به همین دلیل وجود پمپ به روند کاری دستگاه بسیار کمک می کند. با وجود پمپ آب با سرعت بیشتری تصفیه می شود و مخزن ذخیره نیز زودتر پر می شود.

چرا وجود پمپ در دستگاه تصفیه آب واتر تک لازم است ؟

چرا وجود پمپ در دستگاه تصفیه آب واتر تک لازم است ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط