چگونگی عملکرد فیلتر یو وی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

چگونگی عملکرد فیلتر یو وی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر یو وی (UV) به عنوان آخرین فیلتر در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک  به کار برده می شود، البته وجود فیلتر یو وی در دستگاه ضرورت ندارد.

اما پیشنهاد می شود در صورتی که از مصرف دستگاه بیش از سه سال گذشته است .

برای ارتقاء کیفیت آب و اطمینان از کیفیت آب خروجی از دستگاه از فیلتر یو وی استفاده کنید.

لامپ یو وی درون محفظه ای شیشه ای قرار می گیرد و با آب ورودی به فیلتر هیچ گونه تماسی ندارد، این لامپ با تولید امواج یو وی با طول موج مناسب سبب غیر فعال سازی میکروب ها می شود.

در واقع این میکروب ها و ویروس ها از آب جدا نمی شوند بلکه با تابش اشعه یو وی، فوتون های درون اشعه به ساختار میکروب ها نفوذ می کنند.

با ایجاد اختلال در DNA میکروارگانیسم ها مانع از رشد و تکثیر آنها می شود و به نوعی آنها را غیر فعال می سازد.

تابش اشعه یو وی به آب و مدت زمان عبوری آب از فیلتر باید به گونه ای باشد که آب ورودی به طور کامل استریل شود و کلیه میکروب های موجود در آب غیر فعال شوند.

به همین دلیل است که محفظه استیل فیلتر یو وی باریک و طولانی ساخته می شود تا آب فرصت کافی برای استریل شدن داشته باشد.

آب ورودی به فیلتر UV باید کاملا شفاف باشد، در غیر این صورت ورود ذرات معلق و کدر بودن آب باعث می شود تا اشعه یو وی نتواند به خوبی درون میکروارگانیسم ها نفوذ کند و این خود مانع از تصفیه کامل آب می شود.

چگونگی عملکرد فیلتر یو وی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

چگونگی عملکرد فیلتر یو وی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط