کارایی محدود کننده جریان فاضلاب در دستگاه تصفیه آب واترتک

 کارایی محدود کننده جریان فاضلاب در دستگاه تصفیه آب واترتک

یکی از قطعات در دستگاه تصفیه آب خانگی که همراه با فیلتر ممبران می آید قطعه محدود کننده جریان فاضلاب یا فلو فاضلاب نام دارد.

کار محدود کننده فاضلاب در دستگاه تصفیه آب خانگی باریک کردن مجرای عبور فاضلاب می باشد که باعث می شود آب به مقدار کمتر یوارد فاضلاب شود.

در فیلتر ممبران RO ، عبور آب به فشار نیاز دارد و بدون آن ودر حالت عادی تمایلی برای عبور از غشاء ممبران ندارد. در نتیجه اگر محدود کننده فاضلاب وجود نداشته باشد مجرای فاضلاب باز بوده و آب از غشاء عبور نکرده و از هوزینگ ممبران خارج شده و هدر خواهد رفت.

سایز ورودی و خروجی محدود کننده 4/1 اینچ است و شلنگ با اتصالات QC و گاهی با اتصالات مهره ای به آن وصل می شود. اگر فلو فاضلاب نباشد با توجه به این که سایز شلنک 1.4 اینچ است حدود یک گالن آب از طریق فاضلاب خارج خواهد شد.

ولی در صورت وجود قطعه محدود کننده فاضلاب با توجه به میزانی که روی بدنه آن درج شده  است اجازه می دهد آب به حداکثر  آن میزان در دقیقه عبور کند.

چون دستگاه تصفیه آب دارای شیر برقی می باشد اگر دستگاه روشن و در حال کار کردن باشد خروجی فاضلاب جاری می شود.

و زمانی که مخزن پر باشد یا شیر برداشت باز نباشد پمپ دستگاه خاموش می شود و بنابراین خروج پساب آب در زمان خاموشی دستگاه ممکن نبوده و از هدر رفت آب جلوگیری می کند.

اگر به علت رسوب گیری یا هر علتی مجرای محدود کننده فاضلاب گرفته باشد باید این قطعه تعویض گردد تا به ممبران آسیبی وارد نشود.

 کارایی محدود کننده جریان فاضلاب در دستگاه تصفیه آب واترتک

کارایی محدود کننده جریان فاضلاب در دستگاه تصفیه آب واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط