کاربردهای دستگاه اسمز معکوس واتر تک

کاربردهای دستگاه اسمز معکوس واتر تک

استفاده از روش تصفیه واتر سیف کاربردهای متفاوتی دارد که شامل موارد زیر است:

نوشیدن آب تصفیه شده:

نوشیدن آب  تصفیه شده فواید بسیاری دارد و می تواند بسیاری از بیماری های گوارشی و معدوی و سرطان ها را که بخاطر مصرف نیترات و نیتریت است را کاهش دهد.

مهم ترین کاربرد تصفیه کننده آب نوشیدن آب برای مصرف روزانه انسان می باشد. آب تصفیه شده خصوصا برای خانم های باردار، کودکان و افراد سالمند و ورزشکار اهمیت ویژه ای دارد.

شست و شوی لباس های خاص:

لباس هایی مانند لباس نوزادان و کودکان و لباس افرادی که دارای پوستی حساس هستند باید با آب تصفیه شده شسته شوند.

اگر چه دستگاه های خانگی نباید زیاد برای شست و شو استفاده شوند اما آب تصفیه شده به دلیل نداشتن مواد شیمیایی محلول در آب مانند کلر برای افرادی که پوستی حساس دارند مناسب تر است و رنگ لباس نوزادان را نیز روشن تر و لطیف تر می کند.

پخت و پز:

آب آشامیدنی که دارای سختی بالایی است دیر تر به جوش می آید. برای پخت و پز بهتر است از آب تصفیه شده که سختی نرمال دارد استفاده نماید.

آبیاری گل و گیاهان:

اگر در خانه گیاهی خاص را پرورش می دهید که نیاز به آبی با سختی کم دارد می توانید از آب تصفیه شده استفاده نماید. همچنین می توانید از پساب فاضلاب دستگاه تصفیه آب برای آبیاری گیاهان استفاده نماید.

جوشاندن آب:

اکثر افراد از جرم گرفتن رسوب در کتری ناراضی هستند. آب تصفیه شده از سیستم اسمز معکوس دارای هیچ رسوباتی نمی باشد و می توانید برای جوشاندن از این آب استفاده کنید. همچنین استفاده از این آب برای دمنوش ها ، چای و قهوه باعث می شود تا بسیار خوش طعم تر باشند.

کاربردهای دستگاه اسمز معکوس واتر تک

کاربردهای دستگاه اسمز معکوس واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط