کاربرد فیلتر الیافی 20 اینچ واترتک

کاربرد فیلتر الیافی 20 اینچ واترتک

موضوع این مطلب فیلتر الیافی 20 اینچ از برند واترتک است و در این مطلب می خواهیم درباره ی این فیلتر و ویژگی های آن بپردازیم و صحبت کنیم .

فیلتر الیافی 20 اینچ یعنی فیلتر الیافی که ارتفاع 20 اینچ دارد فیلتری است که در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . این فیلتر اولین فیلتر دستگاه است و در ادامه با عملکرد آن آشنا می شویم.

فیلتر الیافی فیلتری است که به حذف کردن مواد درشت موجود در آب می پردازد و این مواد را از آب حذف می کند . این فیلتر از الیاف پلی پروپیلنی که به دور استوانه ای پیچیده شده است ، تشکیل شده است .

پلی پروپیلن یکی از پلیمرهایی است که بسیار پرکاربرد است و مورد استفاده قرار می گیرد . این پلیمر ویژگی های فوق العاده ای دارد و به همین سبب در فیلتر الیافی دستگاه های تصفیه آب نیز این پلیمر به کار می رود تا موادی که در ابعاد بزرگ هستند از این فیلتر حذف شود .

برند واترتک یکی از برندهای معتبر است که به تولید این فیلتر و به طور کلی همه ی محصولاتی که در زمینه تصفیه آب و فاضلاب است ، می پردازد . این برند تولیدکننده دستگاه های تصفیه آب صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی است و محصولات و قطعاتی با عملکرد فوق العاده تولید و ارائه می کند .

طول عمر این فیلتر سه ماه است و پس از گذشت این مدت باید تعویض آن توسط متخصص صورت بگیرد .

تعویض به موقع همه ی فیلترها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا پس از مدت زمانی که برای هر فیلتر مشخص شده است ، فیلترها عملکرد مناسب و خوبی نخواهند داشت به همین علت باید تعویض شوند .

کاربرد فیلتر الیافی 20 اینچ واترتک

کاربرد فیلتر الیافی 20 اینچ واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط