گیج فشار در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

گیج فشار در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

برند واتر تک (water tek) از جمله کمپانی های معروف و معتبر در صنعت تصفیه آب است. این کمپانی سیستم های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و قطعات و فیلترهای مختلفی را تولید و عرضه می کند. تمامی محصولات این برند از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. علاوه بر این ها در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از تجهیزات و ابزارهای بسیار مختلفی استفاده می کنند. یکی از تجهیزات مورد استفاده در سیستم تصفیه آب خانگی واتر تک گیج فشار است. گیج فشارهای مورد استفاده در سیستم های واتر تک بسیار دقیق عمل می کنند.

گیج فشار چیست ؟

از گیچ فشار جهت اندازه گیری فشار سیال در سیستم تصفیه آب خانگی بهره می برند. در واقع وجود گیج فشار در سیستم تصفیه آب یکی از موارد ضروری است زیرا زیاد بودن و یا کم بودن فشار مشکلات بسیاری را در فرآیند تصفیه ایجاد  می کند. به نوعی با وجود گیج فشار در سیستم اطمینان خواهید یافت که هیچ گونه نشتی و تغییرات فشاری در سیستم وجود ندارد که سبب بروز خطا شود. سیستم های ساختاری گیج فشار مکانیزم های متنوعی دارد اما در سیستم تصفیه آب خانگی واتر تک بیشتر از نوع مکانیزم لوله بوردون استفاده می کنند.

گیج های فشار مورد استفاده در سیستم تصفیه معمولا از نظر نوع اندازه گیری به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شوند. در گیج فشار دیجیتالی نمایشگری وجود دارد که با استفاده از آن می توان فشار درون سیستم را تشخیص داد. نوع دوم یا همان گیج فشار آنالوگ، به صورت عقربه ای هستند. گیج فشار آنالوگ به گیج فشار سنج عقربه ای نیز معروف هستند و با قرار گرفتن عقربه بر روی اعداد گیج می توان فشار سیال درون سیستم را اندازه گیری نمود.

در دستگاه های تصفیه آب واتر تک از گیج های فشار با کیفیت و با دقت جهت کنترل وضعیت سیستم تصفیه بسیار بهره می برند.

گیج فشار در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

گیج فشار در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط